"Укрзалізниця" оновить майже зношений електровозний парк

529 2018-09-20 07:43:00
Парк електровозів зношений на 92%

Укрзалізниця підписала меморандум про співробітництво зі світовими компаніями Alstom та CRRC. За словами очільника Укрзалізниці, наразі компанія вже має партнера-постачальника тепловозів і до кінця цього року має визначитися із стратегічним партнером з виробництва електровозів.

«Потреби компанії придбати не менше 200 локомотивів упродовж наступних семи років, а до 2029 року – до 500 нових електровозів. Якщо вантажні та пасажирські вагони здатні виготовити вітчизняні виробники, то до виробництва сучасних локомотивів маємо залучити іноземні компанії, саме тому проводимо переговори з чотирма найбільшими світовими виробниками», – розповів Євген Кравцов.

Він також зазначив, що Alstom є одним із лідерів у виробництві електровозів, котрий має значний досвід їх виготовлення для колії 1520. Так само компанія CRRC є одним з найбільших у світі виробником залізничної техніки та обладнання. «Я задоволений, що підписаними меморандумами ми кладемо початок нашій співпраці з французькою та китайською компаніями. Наша стратегічна мета – оновлення парку локомотивів. На сьогодні ми вже маємо стратегічного партнера у поставці тепловозів. І тому активно вивчаємо можливості ефективної співпраці щодо оновлення парку електровозів», – зазначив Євген Кравцов.  Тим більше, що наразі в Україні електрифіковано майже 47 % колій, а нещодавно Урядом поставлено завдання впродовж двох років довести обсяг електрифікованих дільниць до 54 %.

Також принциповою позицією менеджменту Укрзалізниці є локалізація виробництва в Україні. «Ми зацікавлені знайти надійного партнера для оновлення нашого електровозного парку. Однак ключовою вимогою є локалізація виробництва в Україні, адже країна має достатньо потужностей та досвіду для виробництва та обслуговування нових локомотивів», – резюмував Євген Кравцов.

Наразі експлуатаційний парк електровозів Укрзалізниці складає близько 800 одиниць. Їх середній вік – 39,2 роки, зношеність – 92%.


Хочете дізнатись більше про проблему підвищення тарифів Укрзалізницею? Читайте новини в спецтемі «Проблема Укрзалізниці. Горяча тема» на Головному будівельному порталі України >>>Источник: Залізничний інформаційний портал

Интересные новости:
19.09.2018
657
В "Укрзализныце" заговорили о переменах, которые коснутся как системы формирования, так и ставок тар...
19.09.2018
640
"Укрзализныця" рассматривает повышение тарифов на 12% на 2019 год...
11.09.2018
500
Сейчас километраж насчитывает около 20 тыс. км железнодорожных путей...
04.10.2018
648
"Укрзализныця" призывает клиентов перейти на полугодовое планирование перевозки грузов ...
27.09.2018
601
"Укрзализныця" закупит шпалы на 100 миллионов у фигурантов криминальных дел...