ВІДКРИЙ В СОБІ ТАЛАНТ РАЗОМ З REHAU Виставка Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії»

9 жовтня у прес-центрі УНІАН компанія REHAU, відділ Внутрішніх інженерних мереж, провела прес-конференцію, присвячену соціальній відповідальності компаній на прикладі Всеукраїнського Конкурсу Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії».

1824 13.10.2015 в 12:49

9 жовтня у прес-центрі УНІАН компанія REHAU, відділ Внутрішніх інженерних мереж, провела прес-конференцію, присвячену соціальній відповідальності компаній на прикладі Всеукраїнського Конкурсу Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії».

В прес-конференції прийняли участь Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU, Наталія Жеваго, засновник «Культурного Проекту», та Костянтин Кожемяка, власник фамільної друкарні HUSS. Були розкриті теми соціальної відповідальності, ролі мистецтва в розвитку дитини, зв'язок бізнесу та мистецтва, а також оголошені результати Всеукраїнського Конкурсу Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії».

Максим Солоненко: «Ми не хотіли ставити перед дітьми складні завдання та просити їх намалювати труби, продемонструвати теплу підлогу або стіни, так як це достатньо важка задача. Тому ми прийняли рішення акцентувати увагу на затишному та комфортному домі, будинку мрії, ідеальному будинку. Тобто, дім, в якому тепло взимку та прохолодно влітку, завжди комфортно та безпечно. Так як саме комфорт, безпека та затишок – це головні принципи REHAU та переваги продукції Внутрішніх інженерних мереж».

Костянтин Кожемяка: «Фамільна друкарня HUSS свою корпоративну систему відповідальності зосередила на підтримці культурних проектів в області сучасного мистецтва. Підтримавши даний проект, ми  продовжили традицію взаємодії з нашими партнерами, яка надає можливість юним даруванням реалізувати свій творчий потенціал».

Офіційне відкриття виставки кращих робіт відбулося 9 жовтня в Національному Заповіднику «Софія Київська», оглядові зали Брами Заборовського. В урочистій атмосфері були нагороджені всі півфіналісти, переможці, а також діти з дитячих будинків, які приймали активну участь у Конкурсі. На виставці представлені 45 робіт, які були обрані серед 284 учасників. Виставка триватиме до 16 жовтня 2015 року.

Максим Солоненко, Наталія Жеваго, Культурний Проект, Костянтин Кожемяка, HUSS, Рехау, Rehau

Інформація про Всеукраїнський Конкурс Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії»

Компанія REHAU Україна, відділ Внутрішніх інженерних мереж, провела соціальний проект – Всеукраїнський Конкурс Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії».  Основна ціль Конкурсу – привернути увагу талановитих дітей, розкрити їх потенціал, надихнути їх на нові творчі звершення в майбутньому, адже саме мистецтво є фундаментом у розвитку дитини. 

Конкурс проходив з 24 серпня по 25 вересня 2015 року. У Конкурсі  взяли участь діти-громадяни України в трьох вікових категоріях: від 4-х до 6-ти, від 7-ти до 10-ти та від 11-ти до 15-ти років. Всього в Конкурсі було представлено 284 роботи. В Конкурсі також прийняли участь діти з 5 дитячих будинків сімейного типу: ДБСТ Іщук, ДБСТ Вовк, ДБСТ Юсан, ДБСТ Гончарук та ДБСТ Зубенко.

Всього на виставці представлено 45 кращих робіт, з яких 15 було обрано за результатами FaceBook голосування і 30 за результатами голосування Журі. Всі півфіналісти отримали заохочувальні призи, а переможці – цінні призи для творчості. Переможці перших місць також отримали у подарунок рекламну фотозйомку від REHAU. Інформаційний партнер Місто дитячих професій KidsWill відзначив трьох учасників «Призом глядацьких симпатій».

Рехау, rehau, дитячі мрії

Источник: компания Rehau 
Інформація розміщена на правах реклами 
Интересные новости:
13.10.2015
5264
7 октября в столичном Доме архитектора состоялся форум «Киев Дизайн Клуб». Мероприятие с...
08.10.2015
4173
Строительная палата Украины подписала Меморандум о сотрудничестве с Общественным советом при Министе...
06.10.2015
1657
Исполнительный директор Строительной палаты Украины Руслан Ковтун принял участие в открытии жилого к...
19.01.2022
468
У cічні цього року стали відомі Лауреати премії "Український Будівельний Олімп-2021". Професійною на...
31.12.2021
4839
Дивіться як проходила наймасштабніша Різдвяна подія у аматорському футболі зими цього року...
29.12.2021
3548
Build Portal підготував фотозвіт з найяскравішими моментами бізнес-тусовки E-WALLution#Jingle B...