Іван Салій: Підсумки третьго дня другого етапу бізнес-туру. Суми

1626 2017-05-29 17:55:00


Делегація українських виробників будівельних матеріалів, яку очолюэє Всеукраїнська Асоціація виробників будівельних матеріалів, вирушила в другій бізнес-тур у Полтаву, Харків і Суми. Основна мета поїздки - популяризація вітчизняних брендів будівельних матеріалів з метою відродження будівельного комплексу в Україні.До Сум таки доїхали. По Харківській області дорога ще гірша, ніж по Сумській.

Сумська ТПП – ми вибачились, що запізнились, але нас дочекались і привітали від своїх керівників професійно підготовлені і вдумливі заступник міського голови Пак Степан Якович та начальник Управління капітального будівництва Сумської ОДА Ворожко Анатолій Іванович.

Зала Сумської ТПП – міні-колізей, світла, яскрава, ділова.Збудував це все на справжнісіньських «хрущобах» у вигляді сараїв та іншої житлово-комунальної «інфраструктури» 40-50-х років минулого сторіччя Президент ТПП Макаренко Костянтин Володимирович – живчик, очі горять, все уміє і знає. Активний, енергійний, колоритний, таке враження що із будівельників та депутатів.

Зустріч і обмін проблематикою доповнювались і адресацією до студентів та викладачів провідних навчальних закладів будівельного профілю Сумщини.

В своїй доповіді під час зустрічі Телюшенко Іван Федорович – генеральний директор ТОВ «Керамейя» акцентував окрім іншого, що здирництво енергетиків, коли за підключення до електромереж драконівські платежі «фірмам-прокладкам», гроші в нікуди... не дозволять малому бізнесу взагалі відритись: вартість підключення буде більшою вартості обладнання, тобто, молодим іти в бізнес і життя з нашою корупцією складно, і англійська мова тут не допоможе...

В Сумах теж будують не багато, але велике бажання і добрі наміри керівництва підтвердили необхідність презентацій не в Києві, а в регіонах.Генеральний директор ТОВ «Керамейя» та член Президії Спілки Телющенко І.Ф. яскраво і колоритно, патріотично і безстрашно відносно нашого «реформування» доповідав і представляв галузь будівельної кераміки і бізнесу. Тут уже ми, учасники туру вслухались в досвід бувалого і сильного духом, намагались прихилитись...

Відмінна якість, великий асортимент, унікальний експеримент по виготовленню найдовшої цегли (0,5м) і енергоефективності: щепа, пелети, заміна газу...котлоагрегати і дробівки щепи та пелет – власного виробництва, як і технологічне обладнання та інновації в основному виробництві.

Іван Федорович огляд підприємства розпочинає з каплички збудованої з цегли власного виробництва, класу для навчання та безпосередньо і самого заводу.

Технологічно гідно, але ринок не зростає.

Ну і уже під вечір, уже і почало темніти ми дістались в м.Ромни, цегельного заводу «СБК-Ромни».

І далеко, і давно збудований завод переоснащується, поступово оновлюється, але продукція гідна і для внутрішнього ринку і для експорту, аж до Ізраїлю...і опановують цеглу ручного формування для євроринку...

Далеко, далеко завод, тільки я туди закомандував доїхати, бо бував уже, але технологічно підприємство в тренді сучасному і керівництво заповзяте і одержиме:

  • Ткаченко Юрій Миколайович – Директор заводу «СБК-Ромни»
  • Агеєнко Дмитро Васильович – Заступник директора заводу «СБК-Ромни»
  • Мишко Василь Миколайович – Радник директора філії заводу «СБК-Ромни»

У них тех як традиція – капличка, зразки цегли, виставкові площі, лозунги: «Нічого не приховуємо. Нехай бачать, наздоганяють, а ми уже пішли далі...»


Інформаційно:

В Сумах і Ромнах цегла, яку експортують від Казахстану до Ізраїлю і країн Європи, а в самій області будівництво ледве жевріє.

В Польщі обсяги будівництва сягають 36,0 млрд євро на рік, Австрії – 40,0 млрд євро
і доля 10% валового внутрішнього продукту (ВВП), а в Україні – 2,2% ВВП, всього
2,5 млрд євро на рік.

Завдання в рази збільшити обсяги будівництва. Цьому і було присвячено наші тури:

Житомир – Рівне – Львів – Івано-Франківськ (20-24.03.2017)

Полтава – Харків – Суми (10-12.05.2017)


Джерело: Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Интересные новости:
29.05.2017
1581
Другий день бізнес-туру його учасники провели у Харкові. Build Portal вів онлайн-трансляцію, де...
29.05.2017
1517
Першого дня учасники бізнес-туру спілкувалися із представниками будівельної галузі Полтавської облас...
25.04.2017
2019
Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ "Харківський плитковий завод" розповів як змі...
20.01.2011
450
10-15 грудня 2018 року в рамках програми GIZ до Гамбургу відправилась представницька група фахівців ...
17.01.2019
523
10-15 грудня 2018 року в рамках програми GIZ до Гамбургу відправилась представницька група фахівців ...
26.12.2018
4318
Життя творять оптимісти. Будівельник – професійний оптиміст! Домагаймося зростання будівництва...