В Києві побудують підземку між станцією метро «Виставковий центр» та Експоцентром

«Київський метрополітен» цього року забезпечити розроблення, експертизу та затвердження проектної документації на будівництво ще одного виходу зі станції метро «Виставковий центр»
622 21.05.2019 в 08:00Будівництво виходу з метро

Під час реконструкції виходу № 1 станції столичного метро «Виставковий центр» буде побудований підземний перехід. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«У 2019 та 2020 роках реконструюють вихід № 1 станції метро «Виставковий центр» Оболонсько-Теремківської лінії із будівництвом підземного переходу та примиканням його до підвуличного підземного переходу на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, комунальне підприємство «Київський метрополітен», яке визначено замовником робіт, має вже цього року забезпечити розроблення, експертизу та затвердження проектної документації.

Станція «Виставковий центр» збудована та введена в експлуатацію у грудні 2011 року. Вона має три виходи у напрямку вулиці Васильківської.
Водночас, біля виходу зі станції метро існує підземний перехід до Національного комплексу «Експоцентр України». Під час будівництва станції передбачалося сполучити її з підземним переходом, але через брак коштів цього не було реалізовано.

Оскільки останнім часом значно збільшилась кількість відвідувачів Національного комплексу «Експоцентр України», це знижує рівень безпеки пішоходів та створює додаткові незручності при переході.

Реконструкція ж виходу поліпшить умови переміщення пасажирів до Національного комплексу «Експоцентр України» та підвищить ефективність роботи транспортної інфраструктури, зазначають у КМДА.


Джерело: ukrinform.ua

Интересные новости:
21.05.2019
867
Цього тижня у Голосіївському відкриють першу в Україні інтерактивну екостежку. Там можна буде побачи...
21.05.2019
576
«Я обращаюсь ко всем украинцам на планете: вы нам очень нужны. Всем, кто готов строить новую, ...
21.05.2019
604
По прогнозу синоптиков, сегодня-завтра в западных областях и в Винницкой области ожидаются грозы, по...
14.06.2019
1137
Рада США з географічних назв ухвалила рішення про зміну...
14.06.2019
3830
Аэропорт "Борисполь" ввел стандартные тарифы на новом многоуровневом паркинге...