Цеппелін Україна взяла участь в Mining Industry Expo 2018

774 2018-11-21 07:55:00


Цеппелін на Mining Industry Expo

Цеппелін Україна прийняла участь в III Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining Industry Expo 2018.

Організатор виставки - Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України.

Важливим завданням виставки Mining Industry Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

Виставка стала ефективним бізнес‑майданчиком і дала змогу продемонструвати останні гірничі технологій та обладнання, обмінятись досвідом провідним компаніям гірничої галузі.Цеппелін Україна представила останні розробки Caterpillar у галузі виробництва техніки для підземної гірничодобувної промисловості: вугільної, залізорудної, видобутку уранової руди тощо. Відвідувачі мали змогу оцінити широку лінійку моделей техніки Caterpillar, дізнатись про можливості видобувного обладнання, а також про системи автоматизації та інноваційні методи видобутку, які були розроблені Сaterpillar та не мають аналогів у світовій практиці. Для Цеппелін та Caterpillar напрямок автоматизації процесів та діджиталізація є одним із пріоритетних напрямків розвитку, тому велика увага була відокремлена саме цьому, і саме цим темам були присвячені більшість зустрічей, як і з існуючими, так і з потенційними клієнтами, які відбулись впродовж виставки.

До стенду Цеппелін була прикута додаткова увага з боку відвідувачів завдяки VR-технологіям, які були представлені нашим колегами з німецького заводу Caterpillar у м. Люнен, на якому виготовляється обладнання для видобутку корисних копалин підземних способом. Це була захоплююча і унікальна можливість віртуально опинитися у підземній шахті та відчути себе справжнім шахтарем, починаючи від самостійного екіпірування і до можливості керування роботою очисного комбайна на видобувальній дільниці. Ця програма була розроблена спеціально для навчання нових працівників основам роботи на механізованих комплексах CAT без спуску в шахту, тому в програмі можна було в тому числі розкласти комбайн на компоненти для вивчення його побудови та більш детального розгляду кожної деталі.Разом з Цеппелін у виставці прийняли участь наші партнери – компанія JDTheile GmbH, один із світових лідерів з виробництва ланцюгової продукції. На виставці були представлені ланцюги та сполучні ланки з високоякісного матеріалу ХО, що мають підвищену міцність, стійкість до зносу і корозії.

III Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining Industry Expo пройшла успішно та на високому рівні. Результати даної виставки показали важливість участі в таких масштабних заходах, знайомстві учасників і необхідність обміну досвідом з метою застосування на практиці найсучасніших технологій.

Джерело: zeppelin.ua
Інформація опублікована на правах реклами

Интересные новости:
21.11.2018
657
В компанії "Золотой мандарин" новинка - садова чаша "Треві"...
12.11.2018
609
Команда Холли Индастриал запускает бренд под названием REDIT!...
12.11.2018
617
Компания "Автек" представила свою технику на выставке "Комунтех", которая состоялась 6-8 ноября...
13.02.2019
389
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...
13.02.2019
503
Scania представить на Bauma модельний ряд вантажних автомобілів для будівельної галузі, здатних впор...