Нові оптимальні рішення для землерийних машин

Фахівці компанії Caterpillar розробили цілий пакет технологій, створених для будівельної індустрії та для закладки відходів
705 13.03.2019 в 08:04

Оптимізація технологій

Фахівцями компанії Caterpillar був розроблений цілий пакет технологій, створених для будівельної індустрії та для закладки відходів. Високотехнологічні продукти компанії - це поєднання технологій GPS з електронними керуючими модулями та програмними продуктами на базі інформаційної платформи. Сукупність цих компонентів дає відмінні можливості для того, щоб вимагати більшої продуктивності, зменшення витрат, підвищення точності робочих операцій і зберігати при цьому природні ресурси за рахунок зниження споживання паливно-мастильних матеріалів.Співробітниками Caterpillar пропонуються наступні передові способи для оптимізації роботи важкої техніки:

  • Система контролю профілю AccuGradeTM;
  • Електронна система управління землерийними роботами (CAES) для закладки відходів.

AccuGrade — можливість керувати відвалом машини в автоматичному режимі. Модуль дає можливість власнику підвищувати продуктивність роботи землерийної техніки на 40% і зменшувати витрати. Інтегровані датчики, проводка та гідравліка встановлюються ще на виробництві та являють собою прогресивні рішення розробників Caterpillar. Нововведення дозволяють оснащувати техніку системами різних видів, наприклад:

  • ультразвукова;
  • лазерна;
  • 3D з GPS/ГЛОНАСС;
  • 3D з автоматизованим тахеометром.

Система Автоматичного Управління AccuGrade дозволяє утримувати робочий елемент техніки в необхідному положенні в автоматичному режимі й отримувати цифрове відображення проекту в салоні. Таким чином в рази збільшується точність робочих операцій, скорочується обсяг переробок і зменшується кількість розбивочних і геодезичних операцій.

Базуючись на зібраних даних, система AccuGrade автоматично координує ніж і посилає водієві вказівки до дій. Це нововведення виключає необхідність використання стовпчиків для розмітки незалежно від рівня професіоналізму оператора.

Зверніться до офіційного представника Caterpillar в Україні - компанії «Цеппелін Україна» і ви отримаєте більш детальну інформацію про техніку спеціального призначення від Caterpillar.

Детальніше: Система Автоматичного Управління AccuGrade

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
05.03.2019
464
Як з роками компанія Caterpillar розширяла свою дилерську мережу...
23.05.2011
436
На що варто звернути увагу, вибираючи екскаватор-навантажувач...
24.05.2019
544
Сучасні технології Caterpillar дозволяють не лише підвищити ефективність використання спецтехніки, а...
Строительство и Архитектура в развитых странах мира