Освітня програма від ЛАПП Україна

812 04.12.2018 в 08:22Про основні параметри якості кабелю 

Що Ви знаєте про кабельну промисловість та які запитання треба ставити при виборі правильної продукції? Наразі багато компаній стикаються з потребую раціонального та об’єктивного вибору і саме тому ЛАПП вирішили допомогти!

Вже більше ніж 90 безкоштовних семінарів для наших клієнтів та партнерів було проведено  фахівцем ЛАПП, Олександром Квартюком, за останні 12 місяців.

Під час зустрічі пояснюються основні параметри якості кабелю в сегменті до 1 кВ, щоб з безлічі пропозицій покупці могли вибрати якісний, безпечний продукт який потрібен саме їм.Отже, що ж впливає на якість кабелю?

Відповідність опору провідника нормативному значенню, встановленому для конкретного перетину. Залежить від кількості і якості матеріалу провідника (див. табл.) При завищенні опору можливий перегрів кабелю, який веде до розплавлення ізоляції, виділенню небезпечних речовин з ізоляції і оболонки кабелю, коротких замикань і пожеж.

Діелектрична міцність кабелю залежить від якості матеріалу ізоляції. Перевіряється за допомогою мегомметра. При порушенні вимог до діелектричної міцності можливий пробій ізоляції, порушення роботи приладів (див. табл.).

Фізико-механічні властивості до і після старіння залежать від якості матеріалу ізоляції і оболонки. Перевіряються в спеціалізованих лабораторіях. У разі недосягнення необхідних параметрів фізико-механічних властивостей знижується термін служби кабелю (див. табл.).
Екологічна безпека або відсутність отруйних речовин у складі матеріалу ізоляції і оболонки. Відповідність міжнародним вимогам з безпеки електротехнічної продукції (див. табл.).

Показники пожежної безпеки кабелю, особливо для кабелів призначених для прокладки в пучку: нерозповсюдження горіння і низьке димовидаленням при горінні, безгалогенові кабелі (див. табл.).

Підводячи підсумки, хочеться ще раз згадати про те, що дешеві рішення обходяться дорого. На жаль, економія на здоров'ї та безпеці змушують платити більшу ціну згодом. Як казав барон Ротшильд: «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі». Тому робіть вибір і несіть відповідальність.

Для компанії, які мають жагу до знать, та хочуть прийнять учать у безкоштовному семінарі, ЛАПП має особливі умови на продукти. Для реєстрацій звертайтесь за посиланням: goo.gl/LdWRgi


До зустрічі на семінарах!

Информация опубликована на правах рекламы

Похожие статьи:
20.02.2018
1791
Для загородного дома качественное освещение – залог настоящего комфорта. Основных ус...
Строительство и Архитектура в развитых странах мира