Українські науковці та фінські інженери обмінялись досвідом взаємодії з громадськими та урядовими організаціями

729 2018-05-25 07:59:00С.Т.Сташевський взяв участь у зустрічі представників науково-технічної спільноти України з делегацією інженерної Федерації Фінляндії.

Зустріч відбулася в Національному університеті будівництва і архітектури. ЇЇ метою стало започаткуваннябезпосередніх контактів представників будівельної галузі України з зарубіжними колегами.

В заході взяли участь керівники КНУБА, Академії будівництва України, Спілки наукових і інженернихоб’єднань України, представники ряду інших інженерних спілок.

Учасники фінської делегації, серед яких відомі в країні вчені, презентували досвід діяльності інженерноїасоціації Фінляндії, зокрема, її структуру, взаємодію з іншими громадськими організаціями в країні, їх вплив наприйняття урядових рішень.

Представляючи Будівельну палату України, і в цілому будівельну галузь України, С.Т.Сташевський розповів про основну мету та статус Палати, склад та основні форми роботи цього професійного об’єднання будівельників України.

Зокрема, йшлося про те, що основною експертною ланкою тут є Комітети Палати, де провідні фахівці галузі з урахуванням позицій будівельної спільноти, обговорюють законопроекти, інші важливі документи, які після схвалення Президією Палати вносяться до відповідних державних структур.

Станіслав Сташевський як голова Комітету БПУ з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності зупинився на організації Палатою разом з Київським міжнародним контрактовим ярмарком великих будівельних виставок та запросив фінських колег до участі в них.

Було також повідомлено про ініціювання Президентом Палати Героєм України П.С. Шилюком спеціального міжнародного форуму з метою залучення зарубіжних партнерів у реконструкцію кварталів старої забудови. Саме реновація, так званих, «хрущовок» є значним резервом вирішення в Україні житлової проблеми громадян, оновлення архітектурного обличчя наших міст. А нове законодавство, що нині розробляється, має створити надійні правові і економічні механізми та зацікавити інвесторів.

За словами Першого віце-президента БПУ діяльність Палати по удосконаленню законодавчої бази, створенню умов для притоку інвестицій, поліпшенню системи заробітної плати та організація належних умов на виробництві сприятиме стабілізації роботи нашого будівельного комплексу.

В цьому плані С.Т. Сташевський підкреслив також важливість розвитку співробітництва будівельників України з європейськими партнерами, встановлення плідних контактів Будівельної Палати України з відповідними європейськими структурами.Джерело: Прес-служба БПУ

Интересные новости:
25.05.2018
870
Альтернативные источники энергии позволят сбалансировать национальный энергокомплекс и перейти на бе...
25.05.2018
1248
Произойдет это после закрытия главных воздушных ворот в Турции в октябре 2018 года и переноса всех р...
23.01.2011
329
Возле стадиона также благоустроят парк...
23.01.2011
470
Компания переведет дата-центр на возобновляемую энергию...