Pr-сніданок з КБУ: концепція Днів девелопера та нові можливості для партнерів

956 2018-02-12 07:25:00 

Нові партнерські можливості і концепція заходів
Pr-сніданок КБУ
Щороку Конфедерація будівельників України проводить чотири ключові заходи. Влітку – День будівельника. Восени – Премія I build. Взимку – Зірки Конфедерації. А весною – це Дні девелопера. Концепцію проведення останнього презентувати та обговорили 7 лютого 2018 під час PR-сніданку з КБУ.

ДНІ ДЕВЕЛОПЕРА. КИЇВ 2018 – відритий захід бізнес-формату, покликаний підняти освітній та професійний рівень працівників будівельної галузі управлінського та менеджерського складу. В межах проведення Днів девелопера учасники здобуватимуть знання українського та міжнародного рівня, що буде підтверджено сертифікатом. Провідні будівельні компанії Києва та України зможуть провести ярмарок вакансій: запропонувати учасникам Днів девелоперів працевлаштування у себе.Віталій Грусевич, виконавчий директор Конфедерації будівельників УкраїниКрім Днів девелопера, презентували спеціальну програму лояльності для інвесторів житлової нерухомості, що придбавається у членів КБУ – Welcome pack. Програма орієнтована на підсилення забезпечення потреб клієнтів компаній-членів КБУ (наприклад додаткові знижки та спеціальні програми лояльності у мережах магазинів домашнього текстилю, будівельних матеріалів, виробників меблів, банках тощо). Надання додаткових послуг за рахунок співпраці з іншими компаніями через зв’язки з КБУ (юридичні та фінансові послуги, ремонтні роботи, перевезення тощо).

Також на заході виконавчий директор КБУ, Віталій Грусевич, розповів, що на сайті Конфедерації з’явиться нова рубрика «Партнерство». Вона допоможе налагодити взаємовигідну співпрацю між самими членами КБУ. Рубрика надає важливі дані про спеціальні умови, програми, акції компаній-членів КБУ для потенційних клієнтів та висвітлює особливі умови для інших членів Конфедерації. Відтак через сайт КБУ спрощується доступ до одержання контактів, інформації, відкриваються нові можливості партнерства.


 

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Текст: Конфедерація будівельників України
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Интересные новости:
09.02.2018
2538
31 січня під час круглого столу "Альтернативна енергетика в Україні: можливості для інвесторів і дев...
19.01.2018
1436
7 - 9 ноября на территории Международного выставочного центра проходил комплекс осенних выставочных ...
23.01.2018
1726
21-24 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся II Міжнародний Форум "INN...
12.02.2019
1033
В медіа-залі КБУ відбулась нарада по розробці концепції впровадження BIM-технологій у державному сек...
25.01.2019
774
Представники Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву оприлюднили результати діял...
25.01.2019
1614
23 января состоялась первая в 2019 году встреча участников URE Club под названием Back to Business...