В Україні захищатимуть права постраждалих у житловому будівництві інвесторів

761 2017-10-27 08:47:00Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ініціює запровадження механізмів виведення довгобудів із категорії проблемних об’єктів та захисту прав інвесторів у сфері житлового будівництва.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook, пише його прес-служба.

«В Україні станом на сьогодні налічується майже 120 довгобудів, і питання захисту прав постраждалих інвесторів нагальне і дуже болюче. Тому один із пріоритетів Міністерства зараз - розробка механізмів для виведення таких об’єктів із категорії проблемних, а також запобігання виникнення подібних ситуацій у майбутньому», - сказав він.

Такі механізми дозволять забезпечити:
- ЗАХИСТ ПРАВ ІНВЕСТОРІВ завдяки створенню системи реєстрації прав на майбутнє нерухоме майно, забезпеченню належного контролю за дотриманням прав інвесторів впродовж всього будівництва об’єкта та введення його в експлуатацію;

- УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ ПОЯВИ НЕДОБУДОВ завдяки удосконаленню законодавства щодо банкрутства юридичних осіб з метою врегулювання прав на добудову нерухомого майна спроможними будівельними організаціями;

- СТВОРЕННЯ СТРАХОВИХ ФОНДІВ - формування запобіжних механізмів щодо контролю за здійсненням будівництва.

За словами Парцхаладзе, це питання є дуже важливим та потребує широкого обговорення спільно з фахівцями, експертами та громадськістю. Так, 17 листопада 2017 року о 14:00 у Мінрегіоні відбудеться засідання круглого столу з цієї теми.

Крім того, на сайті Мінрегіону та на сторінці Лева Парцхаладзе розміщена онлайн-анкета із кількома питаннями щодо можливих шляхів забезпечення захисту прав постраждалих інвесторів у будівництві. Вона доступна за посиланням: https://goo.gl/CqdUHs.

Джерело: прес-служба заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
27.10.2017
889
Таким образом аэропортов-миллионников в Украине будет уже четыре...
27.10.2017
1849
Как ни странно но меценатами выступили "киношники"...