Стало відомо коли нарешті завершать ремонт одного зі стадіонів Львова

998 2017-08-23 08:13:00


Ремонт на регбійному стадіоні у львівському Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького обіцяють завершити до кінця вересня. На відновлену арену, яку зараз реконструюють, вже чекають ті, хто любить спорт, пише zaxid.net.

«Коли вони зремонтують стадіон, то тут будуть трибуни. Мої батьки зможуть приходити і дивитися, як я граю футбол, – каже Дмитро Шумський, юний футболіст.

До кінця вересня тут мають повністю відновити праву трибуну. А до кінця року – добудувати двоповерховий комплекс із роздягальнями та душовими кабінами.

«Після всіх робіт це буде дві накриті трибуни. Одна трибуна буде відрізнятися від іншої. Тому що ми хочемо зробити під трибуною службові приміщення. Це буде регбійний стадіон англійського рівня. Оскільки в Великобританії регбі дуже популярний, то ми брали за основу все, що вони роблять», – розповів директор Парку культури ім. Б. Хмельницького Олександр Молодий.

На цьому стадіоні зможуть проводити міжнародні змагання з регбі чи американського футболу. Тут встановлять антивандальні сидіння та облаштують освітлення за найновішими технологіями.

«Наступного року планується друга частина цього парку. Так це має стати фактично найсучасніший стадіон, який є у Львові, найновіший стадіон який є відритий, - каже Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Це давно очікувані роботи. Наступна трибуна, яку ми маємо зробити, плюс огорожа, плюс якісна бігова доріжка. Стадіон незабаром буде відкритий для громадськості, щоби займатися спортом. А наші спортивні команди використовують поле, щоб тренуватися і проводити змагання найвищого рівня», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Після реставрації, окрім спортивних змагань, на стадіоні зможуть проводити і концерти. Загалом арена вміщуватиме тисячу глядачів.

До слова, у бюджеті 2017 року на ці об’єкти передбачено 15 млн грн. Станом на 1 серпня 2017 року освоєно понад 8,5 млн грн. Для повного завершення об’єктів, відповідно до проектно-кошторисної документації, необхідно додатково 3,7 млн грн.

Також у 2017 році для покращення інфраструктури Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького у бюджеті розвитку міста Львова передбачено 2,3 млн грн. Уже придбано новий атракціон за 1 млн 380 тис. грн, а також проведено капітальний ремонт алеї парку за 411,2 тис. грн.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:
23.08.2017
1227
Святкування Дня прапора та Дня Незалежності вкотре супроводжуються святковими заходами...
14.12.2018
795
Также 100 миллионов выделят для приобретения квартир очередникам....
14.12.2018
596
Будут приобретены новые прозрачные вагоны фирмы Doppelmayr Garaventa с кондиционерами....
14.12.2018
1094
На крыше здания установлены 20 солнечных коллекторов, позволяющих получать тепловую энергию из солне...