З будівництвом сміттєспалювального заводу на Львівщині виникла несподівана проблема

1183 2017-07-19 08:03:00
Пропозицію закордонних інвесторів спорудити поруч із селом Давидовим підприємство громада відкинула безкомпромісно, пише zaxid.net.

Людям перед слуханнями було відомо, що сміттєспалювальний завод мав би бути через дорогу від села ‒ за 500-600 метрів від перших хат.

«Я буду говорити як працівник водоканалу. Тут є середньоєвропейський вододіл, проходить по нашій території. Далі ‒ водозабір, який проходить через Старе Село, качаєм воду на Львів. Таке неможливо. Забруднення води все одно буде», ‒ переконаний мешканець с. Давидів Богдан Шупер.

У кожному виступі під час слухань було обурення. І врешті ‒ оцінка місцевій владі і депутатам: люди почали вигукувати «Ганьба!».

Втім, звинувачення даремні, стверджує депутат Давидівської ОТГ Іванна Хрунь. Бо місяць тому голосування щодо заводу хоч і було, але формальне. Згоди на будівництво не давали.

«Ми мали розробити детальний план території, щоб визначити, чи є там ділянка, які межі території і чи можна там будувати сміттєспалювальний завод. Другим питанням було затвердити проект договору про наміри співпраці з канадійською фірмою, щоб приїхав інвестор і розповів людям, що має бути на території Давидова. Тобто ніякі депутати і ніяка сесія не може такого питання вирішувати. Тому що кожен депутат усвідомлює серйозність цього питання», ‒ наголосила депутат.

Завод мав би будувати інвестор з Канади. Та в Давидові не хочуть ані нових робочих місць, ані інвестицій у село. Найбільше бояться шкідливого виробництва.

Як і належиться, слухання завершили голосуванням. Жодної людини, яка би була за будівництво заводу біля села, не знайшлося. Тож у Давидові сміттєспалювального заводу не буде.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:
18.07.2017
1241
Рябикин объяснил, почему расконсервировать ещё один терминал "Борисполя" за краткий срок невозможно...
18.07.2017
707
Один из аэропортов Украины можно превратить в базу для всех лоукостеров, считает премьер...
18.07.2017
796
В работе остались ещё два энергоблока, успокаивают атомщики...
20.09.2018
363
Владельцы коммерческой недвижимости в Украине столкнулись лицом к лицу с последствиями геополитическ...