З будівництвом сміттєспалювального заводу на Львівщині виникла несподівана проблема

1212 2017-07-19 08:03:00
Пропозицію закордонних інвесторів спорудити поруч із селом Давидовим підприємство громада відкинула безкомпромісно, пише zaxid.net.

Людям перед слуханнями було відомо, що сміттєспалювальний завод мав би бути через дорогу від села ‒ за 500-600 метрів від перших хат.

«Я буду говорити як працівник водоканалу. Тут є середньоєвропейський вододіл, проходить по нашій території. Далі ‒ водозабір, який проходить через Старе Село, качаєм воду на Львів. Таке неможливо. Забруднення води все одно буде», ‒ переконаний мешканець с. Давидів Богдан Шупер.

У кожному виступі під час слухань було обурення. І врешті ‒ оцінка місцевій владі і депутатам: люди почали вигукувати «Ганьба!».

Втім, звинувачення даремні, стверджує депутат Давидівської ОТГ Іванна Хрунь. Бо місяць тому голосування щодо заводу хоч і було, але формальне. Згоди на будівництво не давали.

«Ми мали розробити детальний план території, щоб визначити, чи є там ділянка, які межі території і чи можна там будувати сміттєспалювальний завод. Другим питанням було затвердити проект договору про наміри співпраці з канадійською фірмою, щоб приїхав інвестор і розповів людям, що має бути на території Давидова. Тобто ніякі депутати і ніяка сесія не може такого питання вирішувати. Тому що кожен депутат усвідомлює серйозність цього питання», ‒ наголосила депутат.

Завод мав би будувати інвестор з Канади. Та в Давидові не хочуть ані нових робочих місць, ані інвестицій у село. Найбільше бояться шкідливого виробництва.

Як і належиться, слухання завершили голосуванням. Жодної людини, яка би була за будівництво заводу біля села, не знайшлося. Тож у Давидові сміттєспалювального заводу не буде.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:
18.07.2017
1359
Рябикин объяснил, почему расконсервировать ещё один терминал "Борисполя" за краткий срок невозможно...
18.07.2017
742
Один из аэропортов Украины можно превратить в базу для всех лоукостеров, считает премьер...
18.07.2017
821
В работе остались ещё два энергоблока, успокаивают атомщики...
14.11.2018
355
Реставрационные работы планируется завершить до конца этого года...
14.11.2018
486
Суд разрешил старательство отеля на Андреевском спуске...
14.11.2018
586
Управління майном комунальної власності столиці, організація та проведення приватизації – такі...