У Львові відкрили фірмовий салон «Śnieżka», створений за європейськими стандартами

785 2017-06-09 08:07:00

ТзОВ «Снєжка-Україна» спільно із бізнес-партнерами продовжує відкривати мережу фірмових салонів. Нагадаємо, що аналогічні магазини лакофарбових матеріалів відомого виробника успішно працюють у Яворові, Костополі, Житомирі, Чернігові, Виноградові та Львові. Варто зазначити, що у м. Львові запрацював вже другий фірмовий салон, відкритий у рамках партнерської співпраці з компанією «Азов Галичина».

Офіційне відкриття магазину відбулося 8 червня. Під час свята генеральний директор ПП «Азов-Галичина» Наталя Дмитрович та регіональний представник ТзОВ «Снєжка-Україна» Володимир Рудницький урочисто перерізали символічну стрічку та гостинно запросили гостей відвідати салон.

Зауважимо, що відомий виробник відкриває в Україні фірмові салони «Śnieżka», які впродовж багатьох років успішно працюють у Польщі. Головна їх особливість – це насамперед турбота про комфорт і зручність споживачів. У магазині кожен відвідувач знайомиться з широким асортиментом лакофарбової продукції Групи компаній «Śnieżka»: фарби для інтер'єрів та екстер'єрів, вироби для захисту й оздоблення деревини й металу ТМ Śnieżka, шпаклювальні маси та ґрунтовки ACRYL-PUTZ, вироби для захисту і декорування деревини ТМ VIDARON, продукція для системи утеплення FOVEO TECH. Тож споживач зможе знайти тут усе, що йому необхідно для ремонтних і оздоблювальних робіт, а допоможуть зорієнтуватися у розмаїтті продукції продавці-експерти, які пройшли у виробника відповідну навчальну програму з вивчення параметрів виробів та їх техніки нанесення, підбору кольорів та важливих правил викладки товарів, а також основний курс – спілкування з покупцем. Адже у нинішніх умовах високий рівень знань, умінь та компетенції дозволяє персоналу успішно комунікувати з клієнтами. Водночас для покупців такий професійний підхід дозволяє отримати якісний сервіс обслуговування. Оскільки консультанти салону не лише порекомендують продукцію для конкретних видів робіт, а й зможуть детально розповісти про їх правильне застосування.

Оформлення салону відповідає стилістиці і колористиці корпоративного стилю. Вироби представлені за допомогою сучасного виставково-торговельного обладнання, що забрендоване конкретно під кожен вид продукції. Крім цього, ілюстровані інформаційні й довідкові матеріали, зразки кольорів стануть у пригоді споживачам під час вибору продукції. Для реалізації омріяних кольорових інтер'єрних рішень фірмовий салон пропонує послуги тонувальної студії, де фахівці допоможуть відвідувачам підібрати барви й відтінки, а також закольорують вироби.

Якісна лакофарбова продукція, модерне оформлення торгових площ, високий рівень сервісу - все це є у фірмовому салоні «Śnieżka», що створює комфортну атмосферу для споживачів і задовольняє їх потреби.

Фірмовий салон «Śnieżka» розташований за адресою: м. Львів, вул. Шевченка, 120.


Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail:press.releases@sniezka.ua
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine
www.vk.com/sniezkaua

Джерело: sniezka.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
09.06.2017
606
Дізнайтеся більше про те, як використовувати обладнання з максимальною ефективністю...
08.06.2017
677
31 мая состоялась уже третья экскурсия для архитекторов и дизайнеров на производственный и выставочн...
08.06.2017
556
Компанія Цеппелін нагадує правила користування спетехнікою, аби вона прослужила довше та не давала з...
22.02.2018
1080
24 марта будут определены обладатели титула «Человек года 2017. Узнайте больше о лауреата...
22.02.2018
518
Если ваш дом относится к архитектурной памятке, любые работы по изменению фасада проводить без разре...
08.02.2018
412
Близится к завершению работа над ежегодным обзорно-аналитическим изданием «Гид по украинскому ...