У Львові відкрили фірмовий салон «Śnieżka», створений за європейськими стандартами

843 2017-06-09 08:07:00

ТзОВ «Снєжка-Україна» спільно із бізнес-партнерами продовжує відкривати мережу фірмових салонів. Нагадаємо, що аналогічні магазини лакофарбових матеріалів відомого виробника успішно працюють у Яворові, Костополі, Житомирі, Чернігові, Виноградові та Львові. Варто зазначити, що у м. Львові запрацював вже другий фірмовий салон, відкритий у рамках партнерської співпраці з компанією «Азов Галичина».

Офіційне відкриття магазину відбулося 8 червня. Під час свята генеральний директор ПП «Азов-Галичина» Наталя Дмитрович та регіональний представник ТзОВ «Снєжка-Україна» Володимир Рудницький урочисто перерізали символічну стрічку та гостинно запросили гостей відвідати салон.

Зауважимо, що відомий виробник відкриває в Україні фірмові салони «Śnieżka», які впродовж багатьох років успішно працюють у Польщі. Головна їх особливість – це насамперед турбота про комфорт і зручність споживачів. У магазині кожен відвідувач знайомиться з широким асортиментом лакофарбової продукції Групи компаній «Śnieżka»: фарби для інтер'єрів та екстер'єрів, вироби для захисту й оздоблення деревини й металу ТМ Śnieżka, шпаклювальні маси та ґрунтовки ACRYL-PUTZ, вироби для захисту і декорування деревини ТМ VIDARON, продукція для системи утеплення FOVEO TECH. Тож споживач зможе знайти тут усе, що йому необхідно для ремонтних і оздоблювальних робіт, а допоможуть зорієнтуватися у розмаїтті продукції продавці-експерти, які пройшли у виробника відповідну навчальну програму з вивчення параметрів виробів та їх техніки нанесення, підбору кольорів та важливих правил викладки товарів, а також основний курс – спілкування з покупцем. Адже у нинішніх умовах високий рівень знань, умінь та компетенції дозволяє персоналу успішно комунікувати з клієнтами. Водночас для покупців такий професійний підхід дозволяє отримати якісний сервіс обслуговування. Оскільки консультанти салону не лише порекомендують продукцію для конкретних видів робіт, а й зможуть детально розповісти про їх правильне застосування.

Оформлення салону відповідає стилістиці і колористиці корпоративного стилю. Вироби представлені за допомогою сучасного виставково-торговельного обладнання, що забрендоване конкретно під кожен вид продукції. Крім цього, ілюстровані інформаційні й довідкові матеріали, зразки кольорів стануть у пригоді споживачам під час вибору продукції. Для реалізації омріяних кольорових інтер'єрних рішень фірмовий салон пропонує послуги тонувальної студії, де фахівці допоможуть відвідувачам підібрати барви й відтінки, а також закольорують вироби.

Якісна лакофарбова продукція, модерне оформлення торгових площ, високий рівень сервісу - все це є у фірмовому салоні «Śnieżka», що створює комфортну атмосферу для споживачів і задовольняє їх потреби.

Фірмовий салон «Śnieżka» розташований за адресою: м. Львів, вул. Шевченка, 120.


Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail:press.releases@sniezka.ua
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine
www.vk.com/sniezkaua

Джерело: sniezka.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
09.06.2017
645
Дізнайтеся більше про те, як використовувати обладнання з максимальною ефективністю...
08.06.2017
725
31 мая состоялась уже третья экскурсия для архитекторов и дизайнеров на производственный и выставочн...
08.06.2017
592
Компанія Цеппелін нагадує правила користування спетехнікою, аби вона прослужила довше та не давала з...
16.04.2018
667
На Архітектурному факультеті КНУБА підвели підсумки конкурсу від Компанії Royal House на найкращий а...
05.04.2018
531
Команда Главного строительного портала Украины поздравляет Вячеслава Колесника, исполнительного дире...
05.04.2018
621
Читайте новый номер корпоративного журнала Penoboard...