Мін’юст акредитував документ-сервіс «ГОТОВО!» щодо здійснення держреєстрації по Києву

1146 2016-07-06 11:45:00
Міністерство юстиції України здійснило акредитацію першої філії документ-сервісу «ГОТОВО!» у місті Києві. Відтепер після відкриття центру «ГОТОВО!» він офіційно надаватиме реєстраційні послуги в повному обсязі на території міста Києва та Київської області.

«Документ-сервіс «ГОТОВО!» вже може надавати адміністративні послуги по Києву та Київській області. Кожен громадянин зможе відчути переваги нашого центру та отримати якісні та швидкі послуги європейського рівня. Наша мета – аби якомога більше областей приєдналися до цієї важливої ініціативи та проект став загальнонаціональним», - сказав ініціатор проекту, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

У березні 2016 року документ-сервіс «ГОТОВО!» отримав акредитацію Міністерства юстиції України на здійснення послуг у сфері державної реєстрації по Київській області.

Документ-сервіс «ГОТОВО!» провів перший установчий день працівників фронт-офісу

Після відкриття центр надаватиме послуги за такими напрямами:

-державна реєстрація;

-архітектура та будівництво;

-земельні відносини;

-міграційне адміністрування.

Надалі планується поступово розширювати спектр послуг, що здійснюватиметься у центрі.

Перша екскурсія на будівельний майданчик документ-сервіса «Готово!»Довідково: У листопаді 2015 року Верховна Рада України прийняла низку Законів, що дозволили передати частину  повноважень Міністерства юстиції з надання та реєстрації адміністративних послуг державним виконавцям, органам місцевого самоврядування та банківським установам. Їх акредитація здійснюється спеціальною Комісією з питань акредитації суб’єктів державної реєстрації Міністерства юстиції у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів (Постанова №1130 від 25.12.2015 р.).

Про проект: Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це новий формат надання адмінпослуг за абсолютно новим підходом з використанням найновіших технологій, стандартів і нових законодавчих принципів. Відкритий простір без кабінетів, привітний персонал, кафе, дитяча кімната і приємна атмосфера. У центрі можливо зареєструвати майно від 30 хвилин, оформити закордонний паспорт від 3-х днів без черг, хамства та у сприятливій обстановці. З повагою до людей!


Джерело: КОДА

Интересные новости:
06.07.2016
1823
В Киеве откроют несколько новых велодорожек, первой в очереди будет велосипедная дорожка Подол ...
06.07.2016
1324
5 июля в центре Киева состоялась тестовый запуск муниципального велопроката Nextbike ...
06.07.2016
5703
В нынешнем отопительном сезоне за субсидиями обратятся 9 млн домохозяйств. В этом году бюджет предус...
14.12.2018
736
Также 100 миллионов выделят для приобретения квартир очередникам....
14.12.2018
532
Будут приобретены новые прозрачные вагоны фирмы Doppelmayr Garaventa с кондиционерами....
14.12.2018
954
На крыше здания установлены 20 солнечных коллекторов, позволяющих получать тепловую энергию из солне...