Мін’юст акредитував документ-сервіс «ГОТОВО!» щодо здійснення держреєстрації по Києву

700 2016-07-06 11:45:00
Міністерство юстиції України здійснило акредитацію першої філії документ-сервісу «ГОТОВО!» у місті Києві. Відтепер після відкриття центру «ГОТОВО!» він офіційно надаватиме реєстраційні послуги в повному обсязі на території міста Києва та Київської області.

«Документ-сервіс «ГОТОВО!» вже може надавати адміністративні послуги по Києву та Київській області. Кожен громадянин зможе відчути переваги нашого центру та отримати якісні та швидкі послуги європейського рівня. Наша мета – аби якомога більше областей приєдналися до цієї важливої ініціативи та проект став загальнонаціональним», - сказав ініціатор проекту, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

У березні 2016 року документ-сервіс «ГОТОВО!» отримав акредитацію Міністерства юстиції України на здійснення послуг у сфері державної реєстрації по Київській області.

Документ-сервіс «ГОТОВО!» провів перший установчий день працівників фронт-офісу

Після відкриття центр надаватиме послуги за такими напрямами:

-державна реєстрація;

-архітектура та будівництво;

-земельні відносини;

-міграційне адміністрування.

Надалі планується поступово розширювати спектр послуг, що здійснюватиметься у центрі.

Перша екскурсія на будівельний майданчик документ-сервіса «Готово!»Довідково: У листопаді 2015 року Верховна Рада України прийняла низку Законів, що дозволили передати частину  повноважень Міністерства юстиції з надання та реєстрації адміністративних послуг державним виконавцям, органам місцевого самоврядування та банківським установам. Їх акредитація здійснюється спеціальною Комісією з питань акредитації суб’єктів державної реєстрації Міністерства юстиції у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів (Постанова №1130 від 25.12.2015 р.).

Про проект: Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це новий формат надання адмінпослуг за абсолютно новим підходом з використанням найновіших технологій, стандартів і нових законодавчих принципів. Відкритий простір без кабінетів, привітний персонал, кафе, дитяча кімната і приємна атмосфера. У центрі можливо зареєструвати майно від 30 хвилин, оформити закордонний паспорт від 3-х днів без черг, хамства та у сприятливій обстановці. З повагою до людей!


Джерело: КОДА

Интересные новости:
06.07.2016
1219
В Киеве откроют несколько новых велодорожек, первой в очереди будет велосипедная дорожка Подол ...
06.07.2016
827
5 июля в центре Киева состоялась тестовый запуск муниципального велопроката Nextbike ...
06.07.2016
5308
В нынешнем отопительном сезоне за субсидиями обратятся 9 млн домохозяйств. В этом году бюджет предус...
27.03.2017
1368
Нацкомиссия утвердила на 2017 год прогнозную оптовую рыночную цену на электроэнергию на уровне 1353,...
27.03.2017
611
Власти Ирпеня разработали городскую целевую программу по стимулированию создания и деятельности объе...
27.03.2017
556
ЕСКО-компанії матимуть всі законодавчі підстави для роботи у бюджетній сфері, укладення ЕСКО-договор...