Игорь Парубский: Мы повышаем ставки, повышаем критерии оценки (укр.)

Владелец и руководитель медиа группы «Дом и интерьер», Игорь Парубский рассказал об итогах 2021 года и поделился планами на будущее
21094 21.01.2022 в 06:21Build Portal: Розкажіть, яким для вас та вашої медіа групи «Дом и интерьер» був 2021 рік?

Усі кажуть складний. А я хочу сказати, що складний, але драйвовий.

Чому? Тому що якщо прибрати всі побутові питання та інформаційний потік, про COVID, політику, інші справи, то можна отримати радість від усього того, що відбувається з тобою тут і зараз.

Рік дуже напружений, з великими викликами для багатьох людей, напевно, для всіх людей на планеті. Все змінюється дуже швидко, і наші мізки не завжди здатні адекватно сприймати ці зміни. По суті потрібно відключити всі установки, все, що ти знав раніше, всі правила, і зрозуміти, що правил немає, вони скасовані. І з цією установкою жити далі, тоді ти перемагаєш, тоді ти, як в океані, як дайвер, пірнаєш у глибини і перебуваєш у цьому потоці води, течії. Необхідно визначити, де твій проект, де твоя сила, де твій драйв від того, що ти робиш. Якщо ти це знаходиш, знаходишся в цьому потоці сили та мощі, то ти, виходячи з цієї точки, починаєш рухатися вперед із більшою швидкістю і, відповідно, перемагаєш. Тому 2021 рік — супер крутий!Build Portal: Які плани на 2022 рік?

2022 рік — це рік цифрового життя у світі та більшого поширення цифровізації. Ми не зможемо, напевно, змагатися зі штучним інтелектом у швидкостях, хоча швидкість наших систем набагато вища, але свідомість поки що не встигає. Тому як тільки ми зможемо бути синхронними нашому внутрішньому світу, то ми зможемо перемогти. Перемогти у тому плані того, щоби бути успішними. Тому що кожен рік — наш, кожен день — наш. Мені здається, це радість та задоволення жити, щоденно наповнюватися задоволенням та наповнювати інших. Тому що світ – це радість та задоволення, тому рік буде крутий.

Але якщо відійти від творчості та філософії, то хочу сказати, що 1 квітня 2022 ми організовуємо дуже крутий конкурс з архітектури житлової та комерційної нерухомості REM Awards 2022. Це буде вже другий такий конкурс, перший відбувся у 2021 році. На конкурсі будуть представлені житлові та комерційні об'єкти, з невеликим нововведенням – більше уваги на архітектурі об'єктів. Ми підвищуємо ставки, підвищуємо критерії оцінки. Якщо у нас в країні раніше були критерії оцінки на кшталт «чи є майданчик, паркування якого розміру, які ліфти та стелі, інклюзивна зона, ландшафт», то сьогодні ми вводимо поняття «Архітектура житлової та комерційної нерухомості». Це дуже серйозна відмінність і, по суті, це ламає весь ринок і надає нових критеріїв. Тому конкурс REM Awards 2022 говоритиме саме про це.

Потім, вже 3 червня ми проведемо конкурс з урбаністики Ukrainian Urban Awards, в якому представимо нові роботи, створені в країні за два роки. І як завжди, ми представимо наших переможців. Нагадаю, що Гран-прі 2018 був у Олега Дроздова за театр на Подолі. У 2019 це був об'єкт від URBAN.te Громадянська ініціатива — набережна «Циганка». У 2020-2021 році Гран-прі у студії ЦЕХ, Антоніна Капля. Сподіваємося, що у 2022 році ми отримаємо нових переможців.

Потім, 1 липня, у нас буде День архітектора, який ми традиційно проведемо в Одесі. Тема вже відома: «Одеса, столиця дизайну». Чому дизайну в день архітектора? Бо на сьогодні архітектури в Одесі немає, на жаль. Тому на День архітектора в Одесі ми говоритимемо про дизайн. Літо, море, чудове комфортне середовище.

Дев’ятого вересня святкуватимемо День народження журналу «Дом и интерьер». Це буде 23-тя річниця. Дев’ятого, бо журнал був зареєстрований 09.09.99, випадково такі дати співпали. Згодом, 1–2 грудня буде конкурс «Інтер'єр року» 2022.


Дивіться відео: конкурс Інтер’єр Року 2021

Цей рік буде наповнений крутими подіями від медіа-групи «Дом и интерьер». Особливо якщо додати наші регулярні події METRONOM, програму DEZIGNER, Формат А:1, журнал «Дом и интерьер», SMM, AРХ CAFÉ та інші наші проекти. Тому ми сподіваємося, що рік буде дуже сильним, яскравим, цікавим і наповненим корисними та позитивними знаннями.


ЧИТАЙТЕ ДРУГИЕ СТАТЬИ ЦИКЛА 
"АНАЛИТИКА И ПРОГНОЗЫ от первых лиц строительного комплекса Украины":


Алексей Чернышов, Министр развития общин и территорий Украины:

В течение года нам удалось внедрить фундаментальные изменения и вывести реформу градостроительства на финишную прямую (укр.)Семен Кривонос, Глава Государственной инспекции архитектуры и градостроительства Украины:

Получить разрешительные документы стало просто, удобно и без коррупции (укр.)


Лев Парцхаладзе, президент Конфедерации строителей Украины:

В строительной сфере произошло много позитивных изменений


Петр Шилюк, президент Строительной палаты Украины, Герой Украины:

Общие объемы строительных работ растут медленнее, чем хотелось (укр.)Игорь Кушнир, глава правления - президент ХК «Киевгорстрой»

Рынок недвижимости давно не видел настолько резкого подъема


Анна Лаевская, коммерческий директор "Интергал-Буд":

2021 год продемонстрировал, что представители власти могут и готовы прислушиваться к мнению стейкхолдеров рынка


Алексей Кулагин, управляющий собственник девелоперской компании «ОМОКС»:

Мы создали полный комплекс объектов новой инженерной инфраструктуры, способный обеспечить город с 300-тысячным населением 
Екатерина Никитина, основатель Build Portal, президент Best Media Group:

Объемы жилищного строительства выросли, и это могло бы быть обнадёживающей новостьюПетр Куликов, ректор Киевского национального университета строительства и архитектуры:

Мы все больше ориентируемся на потребности наших партнеров из реального сектора экономики (укр.)Ольга Соловей, Управляющий партнер URE Club, издательница Propertytimes. com.ua и 3m2. ua:

Мы видим, как появляются уникальные новые проекты, изменяющие город к лучшему (укр.)Татьяна Антонюк, главный редактор Commercial Property: 

Уходящий год был легче для игроков рынка коммерческой недвижимости (укр.)Павел Качур, председатель Ассоциации "Укрцемент":

Украина способна обеспечить себя цементом в полном объеме и высокого европейского качества (укр.)


Сергей Комнатный, глава правления Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительству

Очередной год нашего труда – каким он был? Каким станет год следующий? (укр.)
 
Интересные новости:
30.12.2021
2279
Петро Степанович Шилюк, Президент Будівельної палати України, Герой України привітав професійну спіл...
31.12.2021
106214
Инсайды о реальной ситуации в строительной отрасли Украины, итоги 2021 года и прогнозы от первых лиц...
31.12.2021
71357
Накануне 2022 года первые лица строительного комплекса, представители власти, компании - лидеры и эк...