На Донеччині згорів сквер, який отримав приз в урбаністичному конкурсі (фото)

Місцеві жителі і волонтери вже почали збір коштів на його відновлення
889 26.06.2019 в 07:51
Згорів сквер

У ніч проти 24 червня у місті Добропілля Донецької області згорів Сквер 21 – публічний простір із дерев’яним амфітеатром, повідомила керівниця команди «Місто-сад» Євгенія Кулеба.

Сквер 21 – це громадський простір, покликаний ревіталізували місто. Його було створено у грудні 2018 року місцевими жителями, командами «Місто-сад» та UCBI на кошти USAID. У сквері проводили виставки, кінопокази, зустрічі, майстер-класи тощо.

Минулого тижня Сквер 21 отримав третє місце в номінації «Урбаністичний простір і ландшафт» на Конкурсі української урбаністики.

Художниця з Бахмуту Марія Вишедська поділилася світлинами амфітеатру, який прикрашали її малюнки. Під час пожежі вони згоріли.

«На Сході не так багато місць, де людям безпечно та комфортно можна бути разом і радіти простим речам, зокрема і гарному простору. Тепер там згарище», – написав активіст Владислав Самойленко.

Євгенія Кулеба не виключає, що це міг бути підпал. Поліція порушила справу за статтею «умисне знищення майна».

Місцеві жителі і волонтери провели зустріч на місці пожежі і вже оголосили кампанію зі збору коштів на відновлення скверу.Джерело: hmarochos
Интересные новости:
26.06.2019
901
В киевском метро появятся вагоны с кондиционерами и бесплатным Wi-Fi...
19.07.2019
914
Уже цього літа в Україні може почати роботу автобусний перевізник Baltic Shuttle за маршрутом Таллін...