За неякісний ремонт внутрішньобудинкових систем управитель повинен повернути кошти

Затвердили порядок відшкодування коштів
1018 06.06.2019 в 08:17
Відшкодування за неякісний ремонт

Кабмін затвердив Порядок здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання або надання невідповідної якості.

Відповідну постанову було прийнято на урядовому засіданні 5 червня. Повний текст постанови буде доступний в ІПС ЛІГА:ЗАКОН відразу після її оприлюднення.

За словами Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, Порядок дозволяє мешканцям сплачувати лише за фактично спожиті послуги, дає право зменшити рахунки в разі неякісної послуги або її ненадання, встановлює чіткі взаємовідносини з управителем та дозволяє уникнути непорозумінь в частині нарахування плати.

Згідно з Порядком здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання або надання невідповідної якості:

- визначаються умови та терміни здійснення перерахунку управителем, а саме - перерахунку за ініціативою управителя або в разі прийняття управителем рішення про задоволення вимог, викладених в акті-претензії споживача;

- визначаються вимоги щодо підтвердження обсягу фактично наданої послуги та фактично понесених витрат управителем;

- встановлюються особливості здійснення перерахунку за технічне обслуговування і енергопостачання ліфтів, а також утримання, обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем;

- визначаються умови, за яких перерахунок не проводиться;

- встановлюються вимоги щодо інформування управителем споживачів про проведення перерахунку.

Джерело: jurliga
Интересные новости:
05.06.2019
1972
Такі переходи змушують автомобілістів знижувати швидкість...
25.06.2011
463
Місцеві жителі і волонтери вже почали збір коштів на його відновлення...
25.06.2011
497
В киевском метро появятся вагоны с кондиционерами и бесплатным Wi-Fi...