АНОНС: Active House Days in Ukraine, 13-14,07, Львів (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

13,07-14,07 у Львові відбудеться Active House Days in Ukraine - унікальна подія для архітекторів і дизайнерів, інженерів і будівельників, приватних і великих забудовників
1280 03.03.2019 в 15:50


ACTIVE HOUSE DAYS IN UKRAINE


ДЕ: м. Львів, Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29А
КОЛИ: 9:00, 13,07-14,07
РЕЄСТРАЦІЯ (до 15,06): bit.ly/registrationAHD19Sustainable NOW! – основний девіз нашого заходу в цьому році! Активних будинків повинно бути більше – це зробить наше життя кращим! Тому, ми продовжуємо здійснювати формат EDUTAINMENT – навчання без примусу.

Отже, що чекає архітекторів і дизайнерів, інженерів і будівельників, приватних і великих забудовників в цьому році на Active House Days in Ukraine?

1. ЛЕКТОРІЙ
В ефективному форматі докладів 35 + 15 хв. ми донесемо до вас ключеві і діючі кроки по створенню справжніх Active House на реальних прикладах. Дивіться уважно програму. У нас тільки 100 квитків в лекторій, які будуть продані за попередньою реєстрацією. Перевагу ми віддамо тим, хто готовий застосувати принципи Active House у реальних проектах жилих будівлях, школах, дитячих садках, офісах, об’єктах охорони здоров'я і навіть громадських просторах торгових центрів, які потенційно можуть бути реалізовані в найближчі 2 роки.


* В програмі можливі зміни та доповнення


Україні потрібні результати по реалізации комфортних і екологічних будинків nZEB вже сьогодні, тому ми дуже уважно відносимося до тих, хто готовий ці результати досягнути і забезпечим їм найкомфортніші умови для отримання знань і навиків для цього.

2. КОНКУРС ПРОЕКТІВ Active House
Вы побачите 10-15 проектів активних будинків, створених випускниками Active House Academy. І не тільки побачите, але і почуєте самих авторів. На 2-й день передбачений захист проектів зі зворотнім зв’язком від журі. Відвідати виставу можете безкоштовно, відмітивши необхідні пункти в формі реєстрації.

3. КІНО
В окремому залі на 90 місць ми будемо показувати кінофільм "Closing the Loop" на протязі 2-х днів і ролики зі сталого розвитку. Це також безкоштовно, але при попередній реєстрації.

4. ЕКСКУРСІЇ
Наша локація не випадкова. Щоб глибше зрозуміти переваги Active House, необхідно їх відчути на собі. Тому ми передбачили екскурсії невеликими групами по бібліотеці Шептицького, завдяки їм ви зрозумієте яким вимогам Active House відповідає ця будівля і як її використовувати в своїх проектах.

5. ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ І КОНСУЛЬТАЦІЇ
Архитектура - це світло. Природнє світло. У нас будет спеціальна локація, де можна буде прорахувати рівень освітлення в вашому проекті. Також ви можете отримати детальні відповіді на питання по комфорту проживання, енегроефективності, безпеки для здоров’я і навколишнього середовища від випускників Active House Academy і наших партнерів!

До зустрічі у Львові 13-14 липня!

P.S. Уважно слідкуйте за новинами Active House Ukraine, де ми детально анонсуємо деталі заходу, спікерів, журі, партнерів i всі активності, які допоможуть у створенні вашого Active House!

Джерело: Active House Ukraine
Інформація опублікована на правах реклами

Интересные новости:
22.03.2019
1251
Міжнародна конференція UKRCEMFOR відбудеться 28-29 травня 2019 року у Холі Чемпіонів на НСК «О...
22.03.2019
1430
18 червня в Києві відбудеться перший інвестиційний форум для девелопменту та рітейлу...
12.09.2019
480
17 вересня відбудеться конференція щодо перспектив розвитку індустріального будівництва...
10.09.2019
695
В Украине будет проводиться молодежные профессиональные соревнования между представителями рабочих с...
09.09.2019
655
Що чекає на будівельний ринок України  в 2020? Хто, як і коли буде купувати нерухомість? Чи тор...