На українському заводі запускають нову лінію з виробництва покрівлі Ruukki Classic®

Компанія «Рууккі Україна» повідомляє про запуск на українському заводі нової лінії з виробництва покрівлі. Дізнайтесь про особливості фальцевої покрівлі Ruukki Classic®
913 19.04.2019 в 11:49
 

ЗАПУЩЕНО НОВУ ЛІНІЮ З ВИРОБНИЦТВА ФАЛЬЦЕВОЇ ПОКРІВЛІ


Компанія «Рууккі Україна» повідомляє про запуск на українському заводі нової лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic®.

Ruukki Classic® відома вже понад 20 років і продовжує набувати популярності, оскільки мода на плоскі покрівлі повертається. Доказом цього є покрівельні тренди в Польщі та Скандинавії. Враховуючи такі тенденції,  компанія «Рууккі Україна» вирішила встановити лінію і розпочати локальне виробництво цього продукту.

Ruukki Classic® – це вишукана та технічно досконала покрівля, яка доводить актуальність вислову: «Класика завжди в моді». Елегантний та позачасовий дизайн підходить як для класичних, так і сучасних будівель. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з достатньо низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і вирізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко замикаються між собою без застосування спеціальних інструментів. Окрім стандартного варіанту - Ruukki Classic® - продукт буде доповнений функцією поглинання шуму у варіанті Classic Silence та пропонуватись з рельєфною поверхнею у варіанті Classic Embossed.

Покрівля Ruukki Classic® продумана до деталей – приховані гвинти, закриті шви, гладка поверхня.

Ruukki Classic® доступна в класах якості Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 та Ruukki 30 Matt з гарантійним терміном до 50 років. Покрівля виготовляється з високоякісної сировини, використовується марка сталі S280GD, що характеризується відмінними показниками жорсткості, в товщині 0,50 – 0,60 мм. Кожний лист маркується білою фарбою з переліком технічних характеристик для підтвердження оригінальності.

 

Про компанію

Ruukki Construction заснована в 1960 році фінськими державними компаніями з метою забезпечення країни якісним металом. На сьогодні Ruukki пропонує повний діапазон продукції та послуг у цьому сегменті. Серед клієнтів марки – інвестори та будівельні компанії з усього світу. Щороку понад 40 000 клієнтів обирають покрівлю Ruukki.  Головний офіс компанії розташований у місті Гельсінкі.

ТОВ «Рууккі Україна» – це виробник високоякісних покрівель і водостічних систем. Компанія постійно вдосконалює свої продукти, призначені для житлового будівництва та об’єктів громадського призначення. Місія компанії – створення торгової пропозиції з унікальними перевагами, які задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів.

 

Контакти

ТОВ «Рууккі Україна»
вул. Машинобудівна, 35а
03067 Київ
Україна
тел.: +38 044 364 45 45
office.ukraine@ruukki.com
www.ruukki.ua
www.facebook.com/RuukkiUkraine/

 
Джерело: ТОВ «Рууккі Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
19.04.2019
950
Компанія "Золотой Мандарин" представляє Широкоформатні плити...
19.04.2019
793
До розробки макетів долучилися дизайнери з науково-технічного підрозділу Scania...
19.04.2019
1058
Автобус спільного виробництва Scania та Beulas був виготовлений на замовлення Transport Faur...
19.06.2019
494
Кольорова палітра троутарної плитки від "Золотой Мандарин"...
18.06.2019
379
Компанія "Золотой Мандарин" представляє урну "Соло"...
18.06.2019
492
Новий безпілотний електромобіль для міського трафіку від Scania...