На українському заводі запускають нову лінію з виробництва покрівлі Ruukki Classic®

Компанія «Рууккі Україна» повідомляє про запуск на українському заводі нової лінії з виробництва покрівлі. Дізнайтесь про особливості фальцевої покрівлі Ruukki Classic®
1059 19.04.2019 в 11:49
 

ЗАПУЩЕНО НОВУ ЛІНІЮ З ВИРОБНИЦТВА ФАЛЬЦЕВОЇ ПОКРІВЛІ


Компанія «Рууккі Україна» повідомляє про запуск на українському заводі нової лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic®.

Ruukki Classic® відома вже понад 20 років і продовжує набувати популярності, оскільки мода на плоскі покрівлі повертається. Доказом цього є покрівельні тренди в Польщі та Скандинавії. Враховуючи такі тенденції,  компанія «Рууккі Україна» вирішила встановити лінію і розпочати локальне виробництво цього продукту.

Ruukki Classic® – це вишукана та технічно досконала покрівля, яка доводить актуальність вислову: «Класика завжди в моді». Елегантний та позачасовий дизайн підходить як для класичних, так і сучасних будівель. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з достатньо низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і вирізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко замикаються між собою без застосування спеціальних інструментів. Окрім стандартного варіанту - Ruukki Classic® - продукт буде доповнений функцією поглинання шуму у варіанті Classic Silence та пропонуватись з рельєфною поверхнею у варіанті Classic Embossed.

Покрівля Ruukki Classic® продумана до деталей – приховані гвинти, закриті шви, гладка поверхня.

Ruukki Classic® доступна в класах якості Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 та Ruukki 30 Matt з гарантійним терміном до 50 років. Покрівля виготовляється з високоякісної сировини, використовується марка сталі S280GD, що характеризується відмінними показниками жорсткості, в товщині 0,50 – 0,60 мм. Кожний лист маркується білою фарбою з переліком технічних характеристик для підтвердження оригінальності.

 

Про компанію

Ruukki Construction заснована в 1960 році фінськими державними компаніями з метою забезпечення країни якісним металом. На сьогодні Ruukki пропонує повний діапазон продукції та послуг у цьому сегменті. Серед клієнтів марки – інвестори та будівельні компанії з усього світу. Щороку понад 40 000 клієнтів обирають покрівлю Ruukki.  Головний офіс компанії розташований у місті Гельсінкі.

ТОВ «Рууккі Україна» – це виробник високоякісних покрівель і водостічних систем. Компанія постійно вдосконалює свої продукти, призначені для житлового будівництва та об’єктів громадського призначення. Місія компанії – створення торгової пропозиції з унікальними перевагами, які задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів.

 

Контакти

ТОВ «Рууккі Україна»
вул. Машинобудівна, 35а
03067 Київ
Україна
тел.: +38 044 364 45 45
office.ukraine@ruukki.com
www.ruukki.ua
www.facebook.com/RuukkiUkraine/

 
Джерело: ТОВ «Рууккі Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
19.04.2019
1032
Компанія "Золотой Мандарин" представляє Широкоформатні плити...
19.04.2019
884
До розробки макетів долучилися дизайнери з науково-технічного підрозділу Scania...
19.04.2019
1163
Автобус спільного виробництва Scania та Beulas був виготовлений на замовлення Transport Faur...
13.09.2019
750
Обухов 25 лет, Березань 10 лет - двойной юбилей заводов AEROC. Узнайте больше о компании и людях, ко...
05.09.2019
653
Золотой Мандарин презентує чотири нові кольори "бельгійської цегли"...