Цеппелін Україна відкрила представництво компанії у східних областях України (фоторепортаж)

607 2019-03-13 07:54:00
Представництво у східному регіоні

Компанія Цеппелін Україна, яка працює на ринку України більше 22 років, 5 березня провела святкове відкриття нового офісу в Харківській області в м. Дергачі. Захід відбувся на базі офісу з усіма атрибутами, притаманними урочистій події: перерізанням червоної стрічки генеральним директором Хайко Крайзелем, розіграшем цінних призів, тому без подарунків у цей день ніхто не залишився!

Нове представництво Цеппелін Україна включає в себе офіс, де завжди присутні працівники компанії які готові вам допомогти у форматі 24\7, сервісну майстерню по ремонту будівельної, дорожньої, сільськогосподарської техніки, демонстраційний майданчик, де завжди знаходиться техніка, яку можна подивитись та оцінити самостійно. Також на території знаходиться склад запчастин для максимальної зручності клієнтів компанії.

Усі гості залишилися задоволеними цікавою, яскравою подією, можливістю побачити техніку та ознайомитися з її характеристиками, а також відзначили чудове місце розташування офісу і якість роботи співробітників компанії.  

     

        

    

  

    

        

  

  

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
07.03.2019
836
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Міжнародним жіночим днем!...
27.02.2019
513
Ruukki Construction хоче придбати контрольний пакет акцій фінської компанії Piristeel Oy...
15.03.2019
396
Які переваги дає важкий кар’єрний самоскид Scania G440 8x4 серії XT...