На великих перехрестях Києва подбають про безпеку пішоходів

438 2019-02-11 08:03:00
Острівці безпеки

Минулого тижня одразу на двох київських перехрестях, на Бессарабській та Поштовій площах, встановлюють дорожні віхи – пластикові стовпчики, що спрямовують рух транспорту та унеможливлюють паркування.

Зранку понеділка співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» встановили дорожні віхи у місці примиканні вулиці Круглоуніверситетської до вулиці Басейної, позаду будівлі Бессарабського ринку. Завдяки таким заходам тут було унеможливлено паркування автомобілів, які перешкоджали руху пішоходів через пішохідний перехід та ускладнювали оглядовість водіям.

У суботу передбачається встановлення дорожніх віх на перехресті вулиці Боричів Тік та вулиці Сагайдачного, що на Поштовій площі. Тут дорожні віхи розділять потоки транспорту, що рухаються від набережної, щоб унеможливити поворот ліворуч із крайньої правої смуги. Наразі через такі порушення утворюються затори внизу Володимирського узвозу.

Київ вже має позитивний досвід застосування дорожніх віх для розділення транспортних потоків, зокрема, на вулицях Покровській, Хорива на Подолі, а також на вулиці Гусовського на Печерську. У подальшому передбачається поширення такої практики.

Джерело: прес-служба КМДА

Интересные новости:
11.02.2019
544
Проїзд на фунікулері зроблять безкоштовним в обмін на поцілунки між пасажирами...
08.02.2019
1114
Харьковский горсовет принял решение повысить стоимость проезда в метро с 5 до 8 гривен...
15.02.2011
421
Киевляне по привычке оплатили за свет предыдущй компании-поставщику...
15.02.2011
419
На какое жильё в Украине упали цены...