АНОНС: Тренінг "Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель", Київ, 22 листопада (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

22 листопада в МВЦ відбудеться тренінг "Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель"
2813 09.11.2018 в 07:32
Тренінг "Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель", Київ, 22 листопада

КОЛИ: 22 листопада
ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний форум INNOVATION MARKET, секція «Екологія – GREEN MIND»)22 листопада – день присвячений реформам для розвитку в Україні моделі СТАЛОГО СПОЖИВАННЯ

22.11.2018 з 14:00 до 17:00

Тренінг

Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель

Зареєструватись

Представники бюджетних та неприбуткових організацій запрошуються до участі безкоштовно (по спискам за попередньою реєстрацією)

Іншим - купити квиток (від 50 до 100 грн.)

Актуальність

Чітко визначені технічні вимоги до предмету закупівлі - запорука отримання саме того товару, саме тієї якості, що Вам потрібні.

Такій підхід відповідає вимогам статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема в частині що стосується необхідності включення до документації конкурсних торгів застосування заходів із захисту довкілля. Також Закон вказує на те, що документація конкурсних торгів повинна містити посилання на стандарти, що визначають характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов'язану з товарами, роботами або послугами. Згідно з цією нормою Закону замовники можуть посилатися на стандарти, які встановлюють критерії до предмету закупівель, в тому числі щодо його характеристик (наприклад, енергоефективність, функціональні характеристики, безпека, біологічний розклад та інші екологічні характеристики), тим самим забезпечувати ефективність закупівлі.

Застосовувати нецінові критерії поки що можна лише якщо у разі, якщо закупівля має складний характер. До таких критеріїв можна віднести, наприклад:

 • умови оплати;
 • строк виконання;
 • гарантійне обслуговування;
 • експлуатаційні витрати тощо.

Сталі публічні закупівлі – публічні закупівлі товарів, робіт та послуг що відповідають вимогам екологічних та соціальних стандартів, з врахуванням їх повної вартості життєвого циклу.

Під поняттям «екологічні стандарти» слід розуміти стандарти та маркування, що орієнтовані на зменшення споживання енергетичних та інших ресурсів, обмеження впливів на довкілля та ризиків для здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Застосовуючи цій підхід, бюджетні організації сприяють досягненню таких цілей як поліпшення показників ефективності використання ресурсів, скорочення викидів забруднюючих речовин та парникових газів, управління відходами та ін. У соціальній сфері сталі закупівлі забезпечують більш безпечні та комфортні умови для життєдіяльності людини. В економічному плані критерій вибору «ціна» що враховує повну вартість життєвого циклу, забезпечує об'єктивну оцінку вигод або втрат пов'язаних з предметом закупівлі та ефективність закупівлі у цілому.

Сталі закупівлі також підкреслять лідерські позиції органів влади і бюджетних організацій з вирішення екологічних і соціальних проблем та по ефективному управлінню бюджетними коштами.

Зазначений підхід відповідає вимогам Директиви 2014/24/ ЄС Європейського Парламенту і Ради ЄС від 26 лютого 2014 року про державні закупівлі та скасування Директиви 2004/18/EC та законодавства багатьох країн світу.

Потенціал його застосування в Україні повинен бути посилений до 2020 року згідно Стратегії реформування системи публічних закупівель («дорожня карта») (затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 175-р) на виконання зобов’язань України по Угоді про асоціацію з ЄС.

Учасники тренінгу

 • Отримують відповіді на питання, що стосуються ефективного застосування критеріїв відбору та вибору предмету закупівель.
 • Ознайомляться:
  • з розширеними критеріями технічних специфікації зі врахуванням вимог екологічних і соціальних стандартів, аналізом готовності ринку щодо їх застосування в українських реаліях, вимогами інвесторів і донорів;
  • методичними рекомендаціями та успішними прикладами зздійснення сталих публічних закупівель в Україні;
  • очікуваними реформами національного законодавства, спрямованими на посилення потенціалу застосування сталих публічних закупівель та заходами, спрямованими на підтримку цих реформ.
 • Матимуть можливість отримати відповіді на питання що виникли по темі заходу у тренерів.
 • Отримають інформаційні матеріали та сертифікат учасника тренінгу.

Учасники

Представники організацій-замовників (бюджетних установ, організації, закладів, державних та комунальних підприємств), а також представники постачальників, надавачів послуг, виконавців робіт (компаній, підприємств, бізнес-асоціацій та спілок).


Оргкомітет:

+38 (044) 332-84-08, +38 (067) 886-31-93; +38 (099) 642-81-57

За підтримки та участі

Джерело: greenmind. com.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
09.11.2018
2864
22 листопада в МВЦ відбудеться тренінг "Керівні принципи надання інформацій про екологічність п...
08.11.2018
2506
21 листопада, в рамках Міжнародного форуму INNOVATION MARKET, відбудеться круглий стіл "Реформування...
06.03.2020
894
В квітні у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму &...
28.02.2020
716
4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку еконо...
14.02.2020
803
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...