Другий пішов: у Вінниці відкриють велопрокат (ІНФОГРАФІКА)

У Вінниці готують до запуску систему муніципального велопрокату nextbike.ua bike sharing

709 24.09.2018 в 07:28
Термінали працюватимуть на сонячній батареї

У Вінниці готують до запуску систему муніципального велопрокату nextbike.ua bike sharing. У комунальну власність Вінницької транспортної компанії компанія Nextbike безоплатно передасть 150 стійок для велосипедів "SmartDocs" та 15 терміналів "Flat" з багатомовним інтерфейсом для реєстрації, прокату та інформації.

Примітно, що термінали працюватимуть на сонячній панелі та батареї, а велосипедні стійки SmartDocks матимуть індикатор статусу LED і акустичний сигнал.

«У Німеччині вже пaкують до відпрaвки термінaли і велосипеди, - йдеться нa сторінці nextbike.ua у "Фейсбук". - Для пaркувaння велосипедів у Вінниці будуть використовувaтися метaлеві пaркувaльні стовпчики тa спеціaльні термінaли, як у Львові тa Хaркові».

Абонементи вже можна оформити. Одна година поїздки коштуватиме 20 гривень, місяць - 250 гривень, сезон - 800 гривень.Завдяки запуску мережі мешканці та гості Вінниці зможуть брати велосипед в одному пункті, а залишати в іншому.

Для оренди велосипеда потрібно безкоштовно зареєструватися у глобальній системі громадського прокату велосипедів Nextbike або у відповідному розділі на сторінці сайту, або через додаток Nextbike для смартфонів, або за телефоном 0 800 21 1980 у центрі обслуговування клієнтів, або через термінал на станціях велопрокату.

Зареєстровані клієнти можуть користуватися системами велосипедного прокату Nextbike по всьому світу.

Орендувати велосипед у системі муніципального прокату можна за допомогою мобільного додатку або терміналу, ввівши ідентифікаційний номер велосипеда на терміналі або зчитавши QR-код за допомогою телефону та дочекавшись відкриття замка стійки.

Велосипед потрібно повернути на розміщені у місті офіційні станції системи велопрокату Nextbike. Для цього необхідно заблокувати велосипед на автоматичній стійці та дочекатись сигналу системи, що транспорт повернуто.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Україна взялась за розвиток Дунайського регіонуИсточник: Ekotown

Интересные новости:
24.09.2018
598
Есть выводы экспертиз, которые подтверждают правильность формирования индикативной цены...
24.09.2018
663
Физлица увеличили уплаты налога на недвижимость в 2 раза...
23.05.2019
536
Об этом на своей странице в социальной сети Facebook написал министр культуры Евгений Нищук...
23.05.2019
501
Дом построен на бетонной платформе, минимизируя воздействие на землю. Эта база подняла первый этаж д...
23.05.2019
426
Каждый вариант имеет и преимущества, и недостатки. В среднем сегменте аренда квартиры составляет от ...