Другий пішов: у Вінниці відкриють велопрокат (ІНФОГРАФІКА)

606 2018-09-24 07:28:00
Термінали працюватимуть на сонячній батареї

У Вінниці готують до запуску систему муніципального велопрокату nextbike.ua bike sharing. У комунальну власність Вінницької транспортної компанії компанія Nextbike безоплатно передасть 150 стійок для велосипедів "SmartDocs" та 15 терміналів "Flat" з багатомовним інтерфейсом для реєстрації, прокату та інформації.

Примітно, що термінали працюватимуть на сонячній панелі та батареї, а велосипедні стійки SmartDocks матимуть індикатор статусу LED і акустичний сигнал.

«У Німеччині вже пaкують до відпрaвки термінaли і велосипеди, - йдеться нa сторінці nextbike.ua у "Фейсбук". - Для пaркувaння велосипедів у Вінниці будуть використовувaтися метaлеві пaркувaльні стовпчики тa спеціaльні термінaли, як у Львові тa Хaркові».

Абонементи вже можна оформити. Одна година поїздки коштуватиме 20 гривень, місяць - 250 гривень, сезон - 800 гривень.Завдяки запуску мережі мешканці та гості Вінниці зможуть брати велосипед в одному пункті, а залишати в іншому.

Для оренди велосипеда потрібно безкоштовно зареєструватися у глобальній системі громадського прокату велосипедів Nextbike або у відповідному розділі на сторінці сайту, або через додаток Nextbike для смартфонів, або за телефоном 0 800 21 1980 у центрі обслуговування клієнтів, або через термінал на станціях велопрокату.

Зареєстровані клієнти можуть користуватися системами велосипедного прокату Nextbike по всьому світу.

Орендувати велосипед у системі муніципального прокату можна за допомогою мобільного додатку або терміналу, ввівши ідентифікаційний номер велосипеда на терміналі або зчитавши QR-код за допомогою телефону та дочекавшись відкриття замка стійки.

Велосипед потрібно повернути на розміщені у місті офіційні станції системи велопрокату Nextbike. Для цього необхідно заблокувати велосипед на автоматичній стійці та дочекатись сигналу системи, що транспорт повернуто.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Україна взялась за розвиток Дунайського регіонуИсточник: Ekotown

Интересные новости:
24.09.2018
514
Есть выводы экспертиз, которые подтверждают правильность формирования индикативной цены...
24.09.2018
582
Физлица увеличили уплаты налога на недвижимость в 2 раза...
19.12.2018
824
Всі мурали, які складають фреску, присвячені темі національної єдності України. ...
19.12.2018
1509
Велопарковку встановили за підтримки Швейцарії, об'єкт коштує близько 1,5 млн гривень. ...
19.12.2018
1739
Будматеріал майстер збирає і в своєму селі, і по сусідніх їздить. ...