Дебют нової колекції фарб від відомого лакофарбового виробника

851 2018-08-16 08:50:00Знайомтеся з новою колекцією фарб Śnieżka Platinium®. Нагадаємо ТМ Śnieżka є одним з лідерів на українському ринку лакофарбових матеріалів, яка знана і відома споживачам ще з 90-х років.

Цей бренд на європейських і українському ринках представляє міжнародна Група компаній «Śnieżka», що постійно стежить за трендами і тенденціям у сфері розвитку лакофарбових матеріалів. Одним із підприємств Групи є ТзОВ «Снєжка-Україна». Тож відомий міжнародний виробник активно працює у напрямку розширення і розвитку продуктового портфоліо. 

Нинішні тенденції на українському ринку ЛФМ зумовили компанію «Снєжка-Україна» спільно із материнською фірмою АТ «ФФІЛ «Śnieżka» опрацювати сучасний проект колекції фарб Śnieżka PLATINIUM®, що складається із 6 видів виробів, зокрема, плямовідпірна латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MODERN, зносостійка латексна фарба Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC, матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM®CEILING, латексна фарба для дитячих кімнат Śnieżka PLATINIUM®KIDS, вологостійка напівлатексна фарба Śnieżka PLATINIUM®KITCHEN-BATH, що містить іони срібла, матова латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MAGIC, що створює ефект шкільної дошки. Кожна із представлених фарб має відповідне призначення і особливі характеристики.

Осучаснене портфоліо продуктів – це результати поглиблених досліджень й аналізів сегментації українського ринку ЛФМ. Нова продуктова пропозиція компанії «Снєжка-Україна» - це відповідь на виклики лакофарбового ринку в Україні і ефективні рішення для потреб нинішнього споживача. Таким чином, запропонована серія продукції   максимально забезпечить клієнтів, які прагнуть купувати і використовувати високоякісні фарби для інтер'єрів, що вирізняються новітніми споживчими властивостями. Нова колекція фарб Śnieżka Platinium®, розроблена на основі інноваційних технологій і сучасних досягнень хімічної інженерії.

Джерело: www.sniezka.ua 
Інформацію розміщено на правах реклами

 

Интересные новости:
16.08.2018
747
Компания «Прушиньски» с целью повышения качества обслуживания клиентов активно работает ...
16.08.2018
490
Sales & PSSR Campus - це комплексне навчання для торгових працівників групи компаній Zeppelin...
10.08.2018
618
Від імені усієї великої команди Royal House прийміть найщиріші вітання з нашим спільн...
12.11.2018
472
Команда Холли Индастриал запускает бренд под названием REDIT!...
12.11.2018
541
Компания "Автек" представила свою технику на выставке "Комунтех", которая состоялась 6-8 ноября...
09.11.2018
559
Компанія "Снєжка-Україна" долучилась до створення художнього фільму-фентезі «Тільки Диво»...