Яка техніка Cat® підходить для промислового демонтажу (відео)

776 2017-06-21 11:21:00

Сотні компаній по всьому світу використовують техніку Caterpillar для побудови нових споруд. Однак, далеко не кожне будівництво починається зі зведення. У деяких випадках перш, ніж приступити до створення нового, потрібно зруйнувати старе.

Так, наші партнери - компанія ORGA, використовують спецтехніку Cat® з метою промислового демонтажу будівель і споруд, а також для переробки будівельних відходів.

  

Парк ТОВ «ОРГА» складається переважно з важкої техніки та спеціалізованого навісного обладнання, що дозволяє проводити роботи по знесенню будівель висотного типу, руйнування залізобетону і складних монолітних фундаментів.

Надійність, потужність, економічність, можливість автоматизувати робочі процеси і простота управління - основні вимоги, які висуває компанія ORGA при виборі спецтехніки. Оскільки машини Cat® - ідеальне рішення, яке відповідає всім вимогам замовника, партнери зупинили свій вибір саме на цьому бренді спецтехніки.

  

Зараз машини Cat®, які експлуатує компанія, оснащені швидкороз'ємними механізмами. Завдяки цьому, витрати часу на зміну навісного обладнання в рази скорочуються. Така технологія дає можливість істотно скоротити кількість необхідних на майданчику машин і фахівців. Ефективність виконання робіт зростає.Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
11.05.2017
2514
Оновлена модель економить пальне та оснащена абсолютно новою трасмісією для підвищення продуктивност...
10.10.2018
424
Навантажувачі Caterpillar відрізняються великою зносостійкістю комплектуючих і високоякісним укомпле...
19.09.2018
440
У розробці нового модельного ряду екскаваторів Cat® був застосований інноваційний підхід...
Новые технологии и материалы в Украине
Строительство и Архитектура в развитых странах мира