Компанія Galeco: кожна крапля води має значення

Дізнайтесь про переваги сучасних рішень водостічних систем Galeco
3118 15.07.2019 в 09:06

 
РЕЦИРКУЛЯЦІЯ ДОЩОВОЇ ВОДИ ДЛЯ ДОМУ


Компанія Galeco не лише виробляє ексклюзивні водостічні системи, що захищають Ваш дім від протікання, але й  дбає про збереження води на Землі. Адже, розуміння цінності і збереження природніх ресурсів – щасливе майбутнє наших дітей. Всі ми знаємо, що вода – основа всього живого. Без неї не може існувати жодна істота на планеті. Води на землі водночас багато і мало, адже 97 % води займає солена, морська вода, 2 % - прісна вода, непридатна до споживання, і лише  1 % - вода, що придатна до споживання. Якщо порівняти запаси води на планеті, то це сльозинка в очах маленької дитини. Вже в багатьох частинах світу, прісна вода є дефіцитом. Близько 4 мільярдів людей страждають через нестачу води. Звідси хвороби, смерті, щодня…. Тому слід економити воду. Дощову воду можна використовувати для поливу саду або ж у технічних цілях. Наприклад, в останні роки почали з'являтися різноманітні системи рециркуляції води для дому. Рециркуляція – процес перенаправлення та  грубого очищення води, яка використовується повторно на менш відповідальних ділянках водопостачання.

Компанія Galeco створила водостічні системи квадратного профілю зі сталі та ПВХ. Водостічна система Galeco PVC² - це сучасна розробка унікальної, квадратної форми ринви і водостічної труби, яка є більш глибокою і широкою, ніж її круглі аналоги. Водостічна система Galeco PVC² є ідеальною у всіх відношеннях, адже це найкраще рішення для відведення дощової води, яку можна вторинно використати, а також зберегти гармонію і естетику навіть в найсучасніших архітектурно-будівельних проектах. Досконалість системи доповнює спеціально ущільнюючий елемент, що забезпечує високу герметичність всієї водостічної системи.Також зберегти природній ресурс допоможе водостічна система квадратного профілю із сталі. Водостічна система Galeco STAL² -  надасть будинку з карнизним звисом сучасний, естетичний вигляд. Система дозволяє здійснити монтаж декоративної планки, яка кріпиться у нижній частині кронштейнів ринви.Таке рішення дозволяє приховати передню частину ринви і обшити карнизний звис декоративним софітом Galeco NOVA - панелі, що закривають зовні виступаючу частину даху є справжньою прикрасою будинку.  У функції декоративного софіту Galeco NOVA входить також і правильна вентиляція підпокрівельного простору і захист від птахів.

Компанія Galeco з посмішкою на обличчі, і з вдячністю у серці закликає кожного з нас жити в гармонії з довкіллям, цінуючи кожну краплю води, оберігати життя.

 

Оксана Романець
Джерело: Galeco
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
15.07.2019
2216
Рекомендации экспертов об особенностях и правильном подборе фурнитуры для откатных ворот...
29.11.2019
885
При оснащении жилой недвижимости климатической техникой специалисты сталкиваются с рядом трудностей...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине