Лібер Україна - надійний партнер у виборі будівельних матеріалів

Якість продукції, системність підбору і індивідуальний підхід - це основні принципи роботи підприємства
774 14.05.2019 в 09:59
Будматеріали від ЛіберЯкість продукції, системність підбору і індивідуальний підхід - це основні принципи нашого підприємства.

Якість продукції, яку ми реалізуємо, вже роками і практикою перевірено на об'єктах будівництва України. З 2012 року наші матеріали успішно використовувалися великими Забудовниками і Генпідрядниками на українських об'єктах різного призначення (приватне, житлове, індивідуальне будівництво). Асортимент продукції орієнтований на європейську якість і сучасні технології, завдяки чому є можливість вирішити проблеми і на складних об'єктах, і в несприятливих умовах. Вся продукція має як європейську сертифікацію якості, так і сертифікована відповідно до українського законодавства.

Системний підбір - це не тільки точкове забезпечення Вашого будівництва одним матеріалом, а повна комплектація конкретної ділянки об'єкта усіма необхідними будівельними матеріалами. Наприклад, якщо необхідно облаштувати плоску покрівлю, то ми зможемо не тільки продати ПВХ-мембрану, а системно підберемо весь «пиріг», починаючи від підготовки основи, закінчуючи притискною планкою для фінішного етапу. Наша здатність широко дивитися на поставлене завдання дає можливість заощадити час, гроші і нерви нашого клієнта.

Індивідуальний підхід - у всіх різні завдання: хтось хоче економічно вигідний варіант, хтось не може визначитися у виборі матеріалів, декому необхідно зробити креслення з розрізом, хтось мріє про нестандартне технічне рішення - ми враховуємо всі Ваші побажання і на основі цього робимо пропозицію.

Наші партнери є провідними європейськими виробниками матеріалів для систем гідроізоляції, покрівель (плоскі, експлуатовані, енергозберігаючі), полімерних підлог, водостічних систем та багато чого іншого. Безперебійні поставки від прямих виробників дозволяють нам пропонувати більш вигідні і нестандартні рішення для наших клієнтів.
Наші матеріали застосовувались на таких об’єктах України: ЖК Смарт Плаза Оболонь, ЖК RYBALSKY, ЖК Новопечерські Липки, ЖК Файна Таун, ЖК Bristol Comfort House, ЖК Обухівська, ЖК MIRAX, ЖК Бульвар Фонтанів, ЖК Каховская, ЖК Місто Квітів, а також на багатьох інших об’єктах.

Лібер Україна надає:

• Тільки якісні матеріали, які вже багато років застосовуються в будівництві як в Україні, так і в Європі.

• Широкий асортимент продукції, який дозволить нам підібрати ідеальне рішення саме для Вашого об'єкту - як в ціновому діапазоні, так і в технічній задачі.

• Доставка матеріалів на об'єкт в узгоджені терміни для невпинного процесу Вашого будівництва.

• Технічний супровід: виїжджаємо на об'єкт, робимо реальний прорахунок необхідного матеріалу, за запитом готуємо креслення (типові вузли) для ваших проектантів.

• Професіоналізм і компетентність наших співробітників, які допоможуть вирішити будь-які питання, пов'язані з підбором, придбанням і застосуванням будівельних матеріалів на конкретному об'єкті.

Ми цінуємо кожного клієнта і готові завжди докласти максимум зусиль для вирішення його потреб в області вибору матеріалів

Джерело: liber.com.ua 
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
14.05.2019
622
В історичному центрі Брюсселя запроектовано новий штаб Найвищої Ради аудіовізуальної Валлонії, при п...
22.08.2019
307
В наши дни этот материал чрезвычайно востребован – фанеру применяют в различных отраслях строи...