Хороший приклад модульної системи виробництва - Scania S520 8x2/*6

Компанія Gaffert B.V. із Нідерландів нещодавно отримала унікальний автомобіль Scania S520 8x2/*6
1464 17.04.2019 в 08:16


Scania S520 8x2/*6

Компанія Gaffert B.V. із Нідерландів нещодавно отримала унікальний автомобіль Scania S520 8x2/*6. Чотиривісна конфігурація з трьома поворотними осями та коротка довжина шасі дозволяє вантажівці легко маневрувати у щільному просторі на промислових об’єктах та вирішити проблему вагового ліміту, встановленого для дорожнього транспорту у 72 тонни для спеціальних перевезень.

«Ми хотіли отримати важкий тягач для звичайних дорожніх умов з краном на борту що здатен піднімати до 85 тонн на відстані в 1 метр та чудовим розподіленням ваги по осях. Scania була єдиним виробником, яка могла запропонувати даний продукт з конвеєра заводу. Scania також запропонувала найнижчу висоту шасі, що було важливим для цього виду перевезень», - коментує Тео Гафферт, власник компанії.

Складна конфігурація вимагає креативного підходу.

Колісна база становить 3950 мм від передньої осі до ведучої. Із чотирьох осей, три є повортними – дві спереду і одна позаду ведучої осі.

«Використовуючи 10-тонну передню вісь, ми отримали чудове розподілення ваги, при цьому кран розташований дуже близько від кабіни, - пояснює Гафферт. – Між кабіною та краном всього 15 см, які ми використовуємо для гідравлічного баку. Незважаючи на малу відстань, ми добавили дві хромові вихлопні труби, врешті-решт зовнішній вигляд теж має значення».

У компанії не лише вражаюча вантажівка Scania V8, але також першокласне обладнання дпя підйому вантажів.

«Комбінація короткого радіусу повороту з потужним вантажопідйомним механізмом робить цю вантажівку надзвичайно зручною та добре пристосованою на промислових об’єктах. Нас часто кличуть на допомогу, щоб підняти нові машини або обладнання та перенести або встановити їх у потрібному місці».

Джерело: Сканія Україна
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
23.08.2019
388
Завдяки своїм технічним характеристикам ходова частина збільшує продуктивність і термін служби машин...