ПЕРЕВАГИ УДОСКОНАЛЕНОЇ КОНСТРУКЦІЇ САМОСКИДІВ З ШАРНІРНО-ЗЧЛЕНОВАНОЮ РАМОЮ

Три самоскиди Cat 730, 730 EJ і 735 з шарнірно-зчленованою рамою зазнали велику кількість змін.

664 20.12.2018 в 12:26

 

Конструкція машини була значно вдосконалена

Три самоскиди Cat® 730, 730 EJ і 735 з шарнірно-зчленованою рамою зазнали велику кількість змін. Ці зміни поліпшили перевірені на практиці функції і дозволили підвищити продуктивність.

Крім цього, моделі 730 і 730 EJ були доповнені функцією автоматичного управління сповільнювачем і функцією зрушення на підйомі. Ці ж функції модель 735 перейняла у свого попередника із серії C, проте конструкція машини була значно вдосконалена:

  • встановлений новий двигун Cat ®C13 ACERT ™,
  • коробка передач Cat CX31 (також використовується в машинах 730 і 730 EJ),
  • застосовані структурні і габаритні модифікації, що дозволили зменшити власну масу машини на 22%, але при цьому зберегти рівень продуктивності моделі 735C.

Всі ці зміни дозволили використовувати паливо на 19% ефективніше.
Робоче місце оператора

Двері кабіни мають міцнішу, полегшену конструкцію, а функція доводу двері покращує захист від проникнення пилу. Кількість вентиляційних отворів над оператором і позаду нього в новій автоматичній системі клімат-контролю (HVAC) було збільшено, щоб підвищити ефективність опалення та охолодження.

Додаткові зовнішні індикатори корисної вантажопідйомності повідомляють оператору навантажувача про рівень завантаження самоскида. Додаткові потужні світлодіодні робочі ліхтарі з великим кутом освітлення покращують огляд у нічний час або в ситуаціях недостатньої видимості. До зовнішніх змін кабіни відноситься вдосконалене гнучке нижнє крило та вихлопна труба з низьким профілем, яку необхідно знімати на час транспортування.

Ще одним засобом забезпечення безпеки є передова автоматична система регулювання тяги Cat, створена за високоточною технологією, яка дозволяє своєчасно включати блокування диференціала, тим самим запобігаючи прослизанню коліс.

ДВИГУНИ CAT STAGE V - ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ І КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Інноваційні органи управління

Функції управління коробкою передач і підйомом кузова суміщені в одному важелі, що дозволяє підвищити ефективність управління при скороченні зусиль і повторюваних дій оператора.

Вибір між ручним режимом і режимом допомоги при підйомі кузова здійснюється за допомогою перемикача в кабіні, причому в режимі допомоги буде включене розвантажувальне гальмо, трансмісія перемикається на нейтраль, а кузов буде піднято на максимальний кут при високих оборотах холостого ходу двигуна.

За допомогою нових кнопок на важелі управління коробкою передач і підйомом кузова можна налаштувати (встановити граничне значення) максимальну швидкість машини та включити розвантажувальне гальмо. Додаткова система захисту від перемикання передачі дозволяє самоскиду виконувати безпечну зупинку, якщо перемикання напрямку ходу було виконано під час руху.

На новому важелі управління перемиканням передач і підйомом кузова також встановлено перемикач ручного гальма. У разі маловірогідної відмови основного та допоміжного гальма можна буде включити гальмо стоянки за допомогою перемикача на важелі.


Джерело: zeppelin.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
Строительство и Архитектура в развитых странах мира