РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.958 EUR: 51.724
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.650 44.250 43.958
EUR 51.000 52.000 51.724
USD 43.810 44.238 43.958
EUR 51.500 52.072 51.724
Новость

єОселя: від початку року понад 1000 родин отримали кредити на придбання житла (ІНФОГРАФІКА)

Понад половину кредитів отримали військовослужбовці за контрактом та силовики
3742
21 февраля 2024 г.

Понад 1000 родин отримали
пільгову іпотеку

Із початку 2024 року за програмою єОселя понад 1 000 українських родин взяли кредити на придбання житла на 1,8 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Цього року вже 1 000 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою єОселя загалом на 1,8 млрд грн. Понад половину кредитів отримали військовослужбовці за контрактом та силовики, 9% - медики, 8% - педагоги та науковці. Нагадаю, що представники цих професій можуть взяти іпотечний кредит під 3%”, - зазначила перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко.

Вона зауважила, що 30% цьогорічних позичальників взяли кредит на умовах масової іпотеки - під 7%. Такий кредит є доступним для всіх українців, які не мають власного житла, або потребують покращення житлових умов. Також наші громадяни мають можливість придбати за програмою не лише квартиру, але й приватний будинок чи таунхаус. Загалом вже 7 400 родин матимуть своє житло завдяки програмі.

Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 154 кредити на 248 млн грн, серед яких: кредити під 3% отримали 83 військовослужбовці та силовики, 11 педагогів, 15 медиків та 3 науковці; кредити під 7% отримали 33 українці без власного житла, 2 ВПО та 7 ветеранів.

Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (107 кредитів) та у забудовника (40). Також 7 українців взяли кредити на купівлю квартири, яка будується.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці: Київської області - 40, міста Києва - 35, Львівської області - 12, Полтавської та Хмельницької - по 9


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від "БІГ-СІТІ ЮА"


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека "Єоселя"
14 февраля 2024 г.
5687
Банки уклали договори з низкою обласних військових адміністрацій і місцевою владою про часткову...
13 февраля 2024 г.
3667
Іпотеку під 7% оформила родина з Ужгорода, яка переїхала на Закарпаття після початку війни...
12 февраля 2024 г.
2260
Обсяг наданих населенню іпотечних кредитів у 2023 році порівняно з попереднім роком зріс м...
09 февраля 2024 г.
4171
2024 року «Укрфінжитло» планує надати близько 12 тис. іпотечних кредитів на 20 млрд грн...
07 февраля 2024 г.
3347
Найбільше кредитів взяли жителі Київщини та столиці, а також Львівської, Вінницької, Волин...
31 января 2024 г.
9857
Також була збільшена гранична норма надання кредита за програмою єОселя при купівлі будинків...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 марта 2025 г.
1489
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
24 января 2025 г.
4491
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 ноября 2024 г.
5138
Це стимулюватиме молодь залишатися в країні, а розвиток програми посилить позитивний ефект для будів...
20 апреля 2026 г.
1939
Девелоперський холдинг повного циклу переосмислює підхід до проєктування житла в проєкті GLOBUS Ecli...
25 ноября 2025 г.
1423
Alliance Novobud розширює свої проєкти в Броварах, відкриваючи нові перспективи для покупців: страте...
Сегодня
3347
У квітні 2026 року квадратний метр у новобудовах дорожчав майже по всій Україні. Найбільше місячне з...
Вчера
3193
Фіксованого рівня доходу для виселення із соціального житла немає. Показник визначають окремо для ко...
Вчера
2518
У Держмолодьжитлі вважають, що створення "єдиного оператора" житлових програм потребує публічного об...
07 мая 2026 г.
1731
У 2026 році ветерани, звільнені військові та колишні військовополонені можуть отримувати щомісячну к...
07 мая 2026 г.
2765
Верховна Рада поки не підтримала обов’язкову реєстрацію договорів оренди житла. Водночас штраф...
01 мая 2026 г.
3155
Власники нерухомості можуть отримати рахунок одразу за кілька років. Податок нараховується автоматич...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!