РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.990 EUR: 50.176
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.990
EUR 40.000 41.000 50.176
USD 42.890 43.284 42.990
EUR 49.930 50.651 50.176
Новость

єОселя: видано перший кредит на приватний будинок

Іпотеку під 7% оформила родина з Ужгорода, яка переїхала на Закарпаття після початку війни
3613
13 февраля 2024 г.

Перший приватний будинок
за програмою єОселя

За програмою доступної іпотеки єОселя видано перший кредит на купівлю приватного будинку. Його взяла родина з Ужгорода, яка переїхала на Закарпаття після початку війни. Про це повідомило Міністерство економіки.

Першу угоду на приватний будинок у межах єОселі підписали у пʼятницю, 9 лютого, в Ужгородському відділенні Ощадбанку. Подружжя обрало будинок площею 82,8 квадратного метра в Ужгороді.

"Цього року ми розширили програму єОселя, і з кінця січня за нею можна взяти кредит на придбання не лише квартири, а й приватного будинку. Перший такий кредит отримала родина з Ужгорода під 7%", – сказала міністерка економіки Юлія Свириденко.

Загалом за програмою взяли кредити на купівлю житла вже понад 7200 родин – на загальну суму 11 млрд грн. Більшість із них представники професій, котрим видають пільгову іпотеку під 3%:

  • військовослужбовці за контрактом і силовики – 62%,
  • педагоги й науковці - 11%,
  • медики – 9%.



Ще 18% позичальників – українці, які не мають власного житла або хочуть покращити житлові умови. Вони взяли кредит на умовах масової іпотеки – під 7%.

З 29 січня українці можуть обрати за програмою єОселя приватні будинки площею 62,5 квадратного метра на одного плюс 21 квадратний метр на кожного наступного члена сім’ї під 7% річних.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека "Єоселя"
12 февраля 2024 г.
2214
Обсяг наданих населенню іпотечних кредитів у 2023 році порівняно з попереднім роком зріс м...
09 февраля 2024 г.
4120
2024 року «Укрфінжитло» планує надати близько 12 тис. іпотечних кредитів на 20 млрд грн...
07 февраля 2024 г.
3298
Найбільше кредитів взяли жителі Київщини та столиці, а також Львівської, Вінницької, Волин...
31 января 2024 г.
9773
Також була збільшена гранична норма надання кредита за програмою єОселя при купівлі будинків...
24 января 2024 г.
5496
Минулого року за усіма програмами, які обслуговує Держмолодьжитло, укладено 415 договорів з громадян...
22 января 2024 г.
2159
З початку роботи єОселі обсяг виданих кредитів перевищив 10 млрд грн. Майже 6700 українських сімей з...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 марта 2025 г.
1288
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
24 января 2025 г.
4270
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 ноября 2024 г.
4942
Це стимулюватиме молодь залишатися в країні, а розвиток програми посилить позитивний ефект для будів...
25 ноября 2025 г.
1219
Alliance Novobud розширює свої проєкти в Броварах, відкриваючи нові перспективи для покупців: страте...
08 января 2026 г.
2151
В рамках програми значна частина кредитів - 4 881 - спрямована на житло першого продажу...
29 декабря 2025 г.
2333
Банки найчастіше відмовляють українцям у іпотеці за програмою «єОселя» на етапі попередн...
25 декабря 2025 г.
1952
Наразі найбільше кредитів у межах програми надано у Київській області, місті Києві, у Львівській, Ів...
22 декабря 2025 г.
3318
Нацбанк анонсував трансформацію державної іпотечної програми «єОселя», що має запрацюват...
19 декабря 2025 г.
2087
Національний банк України звернувся до Верховної Ради із закликом скасувати воєнний мораторій на вре...
18 декабря 2025 г.
3059
На рівні законодавства, планують встановити чіткі правила й порядки, дотримання яких дасть змогу пра...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!