РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.775 EUR: 48.843
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.775
EUR 40.000 41.000 48.843
USD 41.550 42.010 41.775
EUR 48.750 49.451 48.843
Новость

єОселя: Укрфінжитло планує зосередитись виключно на «первинці»

2024 року «Укрфінжитло» планує надати близько 12 тис. іпотечних кредитів на 20 млрд грн
4005
09 февраля 2024 г.

Укрфінжитло планує
залишити вторинний ринок

ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» («Укрфінжитло») має намір поступово повністю залишити вторинний ринок нерухомості та сфокусуватися на первинному ринку.

Про це пише «Інтерфакс-Україна» із посиланням на голову правління «Укрфінжитла» Євгена Мецгера.


Запит суспільства

«Ми фокусуватимемося на первинному ринку і, можливо, навіть не можливо, давайте обіцятиму: ми закриємо зовсім вторинний ринок як такий, можливо, через рік», - сказав він.

Голова «Укрфінжитла» також вважає, що змін зазнає сам ландшафт забудовників та їхні підходи до будівельного процесу.

«Тому що є запит від суспільства - це такий, умовний, європейський white box: ми не хочемо бачити цеглу, бетон, дроти, що стирчать зі стіни. Ми хочемо бачити white box - це готова до житла квартира», - пояснив Мецгер.


Плани «Укрфінжитла»

Голова правління компанії зазначив, що 2024 року «Укрфінжитло» планує надати близько 12 тис. іпотечних кредитів на 20 млрд грн.

«Якщо нам вдасться домовитися, можливо, про якусь підтримку з нашим міжнародним товариством - ми збільшимо ці обсяги. Програма масштабується дуже легко», - наголосив він.



Про програму

Програма доступного іпотечного кредитування «єОселя» запрацювала в Україні з жовтня 2022 року. На пільгову іпотеку під 3% річних терміном до 20 років із початковим внеском від 20% вартості житла можуть претендувати військовослужбовці-контрактники ЗСУ, працівники сектору безпеки і оборони, медпрацівники, педагоги, наукові співробітники.

З 1 серпня 2023 року подати заявку на участь у програмі «єОселя» під 7% можуть ветерани війни, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громадяни, які не мають власного житла, більшого за нормативну площу.

У цю програму інтегровані сім банків-партнерів - Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк і Сенс банк. Подати заявку на участь у програмі можна в мобільному застосунку «Дія».


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека. Єоселя. Спецтема
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 февраля 2024 г.
3167
Найбільше кредитів взяли жителі Київщини та столиці, а також Львівської, Вінницької, Волин...
31 января 2024 г.
9525
Також була збільшена гранична норма надання кредита за програмою єОселя при купівлі будинків...
24 января 2024 г.
5374
Минулого року за усіма програмами, які обслуговує Держмолодьжитло, укладено 415 договорів з громадян...
16 июня 2025 г.
2803
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2565
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3037
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
347
Особенности клея для теплого пола и практические советы по укладке...
Вчера
4586
Історична підземна ротонда була частиною великого садового комплексу, побудованого у XVIII столітті...
Вчера
1385
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3106
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
488
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!