Згідно з ДБН «Житлові будинки. Основні положення», що набуває чинності у грудні цього року, нове житло повиннно мати клас енергоефективності на нижче «С»
Нові норми дозволять економити до 40% енергії на опаленні
Новий ДБН В.2.2-15:2019 “Житлові будинки. Основні положення” набуває чинності 1 грудня цього року. Серед інших змін, до нового ДБН додано вимогу, згідно з якою житлові будинки та вбудовані в них приміщення громадського призначення слід проектувати класом енергоефективності не нижче “С” - з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будівель”.
На думку експертів проектування житлових будинків з класом енергоефективності не нижче «С» дозволяє заощаджувати до 40% енергії на опалення.
Нагадаємо, що 23 липня минулого року набули чинності зміни до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», у якому впроваджено європейські вимоги до енергоефективності та введено класи енергоефективності будівель від A до G. Відповідно, ці принципи було враховано під час оновлення ДБН щодо житлових будинків.
Раніше ми писали, що з грудня діють нові норми щодо проектування багатокімнатних квартир. А також про те, що у нових житлових будинках від 4 поверхів і вище ліфт має бути обов’язково.
Про внесення змін до Державних будівельних норм читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів.
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
- Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
- Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.