Петр Куликов: Мы все больше ориентируемся на потребности наших партнеров из реального сектора экономики (укр.)

Петр Куликов, Ректор Киевского национального университета строительства и архитектуры рассказал о итогах 2021 года и планах развития университета
22423 19.01.2022 в 06:21Я не втомлююся повторювати: будівельна галузь – це локомотив розвитку усієї економіки країни, саме вона здатна дати поштовх відродженню та модернізації інших галузей. Щоб успішно виконувати цю роль, будівництво потребує значної кількості кваліфікованих кадрів. Саме тому Київський національний університет будівництва і архітектури вбачає свою місію у формуванні нової генерації фахівців, здатних перетворити будівельну та архітектурну галузь у найсучаснішу та найпередовішу.

Рік, що минає, пред’явив цілий ряд викликів як перед освітянською сферою загалом, так і перед нашим університетом. Тому з самого початку року ми обрали тактику самовдосконалення, пошуку власних резервів покращення  роботи, підвищення відповідальності і запровадження гнучкого підходу до організації навчального процесу.

Головне, на чому ми робили наголос – це забезпечення високої якості освітніх послуг. Колектив університету наполегливо розробляв і впроваджував освітні програми нового покоління, максимально наближуючи їх до новітніх інноваційних тенденцій. Вже маємо досвід застосування дуальної форми освіти, яка передбачає максимальну інтеграцію навчання і виробництва. Ми все більше орієнтуємось на потреби наших партнерів з реального сектору економіки.

Результати наших зусиль з удосконалення навчального процесу знайшли своє визнання у нещодавно опублікованому рейтингу закладів вищої освіти за оцінками роботодавців. Серед вишів, які готують фахівців для будівельно-архітектурної галузі, наш університет посів перше місце. Безумовно, це значний успіх.

Університет захистив свої позиції також у рейтингу вузів за показниками наукометричної бази даних SCOPUS та навіть  покращив їх. Науковці університету беруть активну участь у наукових розробках, що здійснюються у рамках програм МОН та Національного фонду досліджень. Протягом року 15 співробітників університету захистили докторські дисертації, 31 співробітник – кандидатські дисертації, що набагато більше ніж у минулому році.

Одночасно зміцнювалася матеріально-технічна база університету, вирішувалися соціально-побутові питання. Гордістю університету є спортивний комплекс, у складі якого нещодавно був відкритий після проведеної реконструкції університетський стадіон з сучасними футбольним полем та біговими доріжками. Ми вправі пишатися зробленою нами роботою, бо стадіон став окрасою не тільки університету, а й району.

У наших планах на наступний рік – відкриття сучасного навчально-наукового лабораторного комплексу, оснащеного найновішим обладнанням. Виношуємо амбітну ідею побудови у майбутньому інноваційного, високотехнологічного міжвузівського студентського кампусу.

Але головним залишається якість підготовки фахівців. Освіта повинна не просто йти в ногу з життям, а й випереджати його на кілька кроків. Тому будемо й надалі вдосконалювати навчальний процес, впроваджувати нові спеціальності та спеціалізації. Сподіваємося досягти успіхів на цьому шляху.


ЧИТАЙТЕ ДРУГИЕ СТАТЬИ ЦИКЛА 
"АНАЛИТИКА И ПРОГНОЗЫ от первых лиц строительного комплекса Украины":Алексей Чернышов, Министр развития общин и территорий Украины:

В течение года нам удалось внедрить фундаментальные изменения и вывести реформу градостроительства на финишную прямую (укр.)Семен Кривонос, Глава Государственной инспекции архитектуры и градостроительства Украины:

Получить разрешительные документы стало просто, удобно и без коррупции (укр.)


Лев Парцхаладзе, президент Конфедерации строителей Украины:

В строительной сфере произошло много позитивных изменений


Петр Шилюк, президент Строительной палаты Украины, Герой Украины:

Общие объемы строительных работ растут медленнее, чем хотелось (укр.)Игорь Кушнир, глава правления - президент ХК «Киевгорстрой»

Рынок недвижимости давно не видел настолько резкого подъема


Анна Лаевская, коммерческий директор "Интергал-Буд":

2021 год продемонстрировал, что представители власти могут и готовы прислушиваться к мнению стейкхолдеров рынка


Алексей Кулагин, управляющий собственник девелоперской компании «ОМОКС»:

Мы создали полный комплекс объектов новой инженерной инфраструктуры, способный обеспечить город с 300-тысячным населением 
Екатерина Никитина, основатель Build Portal, президент Best Media Group:

Объемы жилищного строительства выросли, и это могло бы быть обнадёживающей новостью
Ольга Соловей, Управляющий партнер URE Club, издательница Propertytimes. com.ua и 3m2. ua:

Мы видим, как появляются уникальные новые проекты, изменяющие город к лучшему (укр.)Игорь Парубский, владелец и руководитель медиа группы «Дом и интерьер»:

Мы повышаем ставки, повышаем критерии оценки (укр.)Татьяна Антонюк, главный редактор Commercial Property: 

Уходящий год был легче для игроков рынка коммерческой недвижимости (укр.)Павел Качур, председатель Ассоциации "Укрцемент":

Украина способна обеспечить себя цементом в полном объеме и высокого европейского качества (укр.)


Сергей Комнатный, глава правления Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительству

Очередной год нашего труда – каким он был? Каким станет год следующий? (укр.)


 
Интересные новости:
18.01.2022
23824
Управляющий собственник девелоперской компании «ОМОКС» Алексей Кулагин об итогах уходяще...
13.01.2022
31320
Сергей Комнатный, глава правления Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительс...
20.01.2022
24298
Павел Качур, председатель Ассоциации "Укрцемент" рассказал о итогах года для цементной отрасли и раб...
21.01.2022
21095
Владелец и руководитель медиа группы «Дом и интерьер», Игорь Парубский рассказал об итог...
30.12.2021
2279
Петро Степанович Шилюк, Президент Будівельної палати України, Герой України привітав професійну спіл...
31.12.2021
106214
Инсайды о реальной ситуации в строительной отрасли Украины, итоги 2021 года и прогнозы от первых лиц...