«Індустріальні парки здатні значно поліпшити інвестиційний імідж міста» - експерт

У створення індустріальних парків Вінницька міська рада інвестує понад 35 млн. грн - про це розказав директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міськради Віталій Погосян

891 20.09.2019 в 10:36На території індустріальних парків для потенційних учасників діє ряд преференцій національного та локального рівня

У 2019 році в облаштування території індустріальних парків Вінницька міська рада інвестує понад 35 млн. грн. на роботи з будівництва дороги, прокладання мереж водопостачання та водовідведення, проєктних робіт з будівництва внутрішнього газопроводу та будівництва лінії електропередачі.

Про це на конференції з розвитку індустріального будівництва «Industrial 2.0/second edition», організованої «Українським клубом нерухомості» (URE Club), повідомив директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян.

Він розповів, що мова йде про 2 проекти у Вінниці: «Вінницький індустріальний парк» площею 35,7 га та «Вінницький кластер холодильного машинобудування» площею понад 19,2 га.

«Пріоритетними для розміщення галузями у «Вінницькому індустріальному парку» є підприємства з новітніми технологіями з виробництва харчових продуктів, напоїв, одягу, машинобудування, а також об’єктів логістики та сервісного обслуговування тощо», - сказав він.

Віталій Погосян також розповів, що ініціаторами створення «Вінницького кластеру холодильного машинобудування» є Вінницька міська рада та ПрАТ «Українська пивна компанія», що входить до складу холдингу UBC Group.

«На території цього парку вже функціонує завод з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул» (холиднгу UBC Group). Концепція індустріального парку передбачає залучення партнерів заводу з виробництва холодильного обладнання: постачальників комплектуючих з теплообмінного обладнання, випарників і конденсаторів, компресорів та систем управління тощо. Планується, що на території індустріального парку буде створено повноцінний комплекс з виробництва холодильного обладнання», - відзначив Віталій Погосян.

За його словами, на території індустріальних парків для потенційних учасників діє ряд преференцій національного та локального рівня, встановлених чинним законодавством. «Наявність керуючих компаній в парках забезпечують підтримку інвесторів на всіх етапах – від моменту звернення до введення виробництва в експлуатацію», - наголосив Погосян.

За його прогнозами, реалізація цих проєктів, після виходу на повну потужність, дасть змогу створити щонайменше 1500 робочих місць, а надходження до бюджетів всіх рівнів щороку перевищуватимуть 100 млн. грн.

Створення індустріальних парків, на думку фахівця, сприятиме залученню інвестицій в економіку міста, забезпечить сприятливі умови для функціонування та розвитку промислових підприємств.

«Індустріальні парки здатні значно поліпшити інвестиційний імідж міста та країни, забезпечити економічний розвиток та підвищити конкурентоспроможність території, дають поштовх до розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури», - підсумував Віталій Погосян.


Читайте також про те, що, на думку заступника міністра Лева Парцхаладзе, всю промисловість з Києва треба винести на відстань понад 30 км. А також про проблеми розвитку індустріальних парків та про заходи, які могли б значно збільшити привабливість реалізації проектів ІП в Україні, на думку Валерія Кирилко, CEO компанії EVON Development.

 
Интересные новости:
19.09.2019
889
Розташована на річці Південний Буг Первомайська гідроелектростанція продана майже за 108 млн гривен ...
19.09.2019
1147
На кінець 2018 року в Україні налічувалося 35 зареєстрованих індустріальних парків, що в 2,5 рази бі...
19.09.2019
1149
У столиці необхідно створити окремі території - промзони і технопарки, і перенести всю промисловість...
06.12.2019
467
Урядом прийнято рішення про реалізацію пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів до робот...
06.12.2019
542
В начале октября Верховная Рада приняла закон о нормировании в строительстве. Его цель - либерализов...
06.12.2019
1122
В следующем году на финансирование дорожной отрасли планируется выделить 75 млрд грн. О рекордном об...