РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.041 EUR: 48.427
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.041
EUR 40.000 41.000 48.427
USD 41.780 42.185 42.041
EUR 48.120 48.740 48.427
Новость официальная

"єОселя": за тиждень видано кредитів на 253 млн грн (ІНФОРГАФІКА)

15 588 родин отримали кредити на суму понад 25,4 млрд грн у рамках урядової програми "єОселя" з моменту її старту
3720
20 февраля 2025 г.

"єОселя": підсумки минулого тижня

Державна програма доступної іпотеки "єОселя" продовжує успішно реалізовуватися. За минулий тиждень видано 132 кредити на загальну суму 253 млн грн.

Про це інформує Урядовий портал.

Зазначається, що 15 588 родин отримали кредити на суму понад 25,4 млрд грн у рамках урядової програми "єОселя" з моменту її старту.

Хто отримав кредити минулого тижня 

Серед отримувачів:

  • 46 військовослужбовців та силовиків;
  • 7 медиків; 
  • 7 педагогів; 
  • 6 науковців; 
  • 53 родини без власного житла;
  • 9 ВПО;4 ветерани. 

 

Що відомо про програму "єОселя"

Програма "єОселя" є важливою складовою політики "Зроблено в Україні", яка має на меті стимулювання попиту на українські продукти та створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного виробництва.

Запущена в жовтні 2022 року, програма реалізується Міністерством економіки разом з Міністерством цифрової трансформації та ПрАТ "Укрфінжитло".

До банків-партнерів програми належать Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, МТБ Банк, ТАСКОМБАНК, BISBANK та Радабанк.

Нагадаємо, державна іпотечна програма "єОселя" знову запрацювала після місячної перерви 23 січня, пов'язаної з російською кібератакою. 

Додамо, лише в січні у січні 2025 року, після відновлення роботи реєстрів, 459 українських родин оформили кредити на загальну суму 842,8 млн грн для придбання житла за програмою доступної іпотеки “єОселя”. 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
delo
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека "Єоселя"
14 февраля 2025 г.
3774
Нацбанк та уряд працюють над комплексною стратегією розвитку іпотеки в Україні. Ринок має стати ринк...
10 февраля 2025 г.
2216
Українцям вже видали кредитів на 25 мільярдів гривень за програмою "єОселя"...
29 января 2025 г.
2527
28 січня 2025 року Держмолодьжитло провело 20-ий відбір отримувачів іпотечних кредитів для внутрішнь...
24 января 2025 г.
4122
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
13 января 2025 г.
3124
Програма посідає друге місце серед ініціатив "Зроблено в Україні" за внеском у зростання ВВП...
24 декабря 2024 г.
3803
Державна програма іпотечного кредитування монополізувала ринок, майже всі кредити в Україні – ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 марта 2025 г.
1127
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
24 января 2025 г.
4122
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 ноября 2024 г.
4830
Це стимулюватиме молодь залишатися в країні, а розвиток програми посилить позитивний ефект для будів...
31 октября 2025 г.
4507
Аналіз даних показує: українцям доводиться віддавати значну частину доходу на оренду — ситуаці...
30 октября 2025 г.
4573
Більшість українців, які планують купівлю житла, мають обмежений бюджет - до $50 тисяч, тоді як...
29 октября 2025 г.
1901
Переважна частина позик припала на первинний ринок нерухомості – 480 кредитів на суму 889,8 мл...
28 октября 2025 г.
3247
У проєкті державного бюджету на 2026 рік закладено 500 млн грн на житло для внутрішньо переміщених о...
14 октября 2025 г.
2698
В проєкті Державного бюджету на 2026 рік на реалізацію програм єВідновлення, єОселя та на житло для ...
14 октября 2025 г.
4410
Протягом останніх 6 місяців у західних регіонах України ціни на житло підвищились майже на всі види ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!