РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.267 EUR: 48.705
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.267
EUR 40.000 41.000 48.705
USD 42.200 42.550 42.267
EUR 48.600 49.249 48.705
Новость

Державну іпотечну установу приєднано до Укрфінжитла

8 вересня Кабмін приєднав Державну іпотечну установу до до ПАТ “Українська фінансова житлова компаніяˮ
3044
09 сентября 2021 г.


Приєднання Державної іпотечної
установи до Укрфінжитла


Кабінет Міністрів затвердив постанову про приєднання Державної іпотечної установи до ПАТ “Українська фінансова житлова компаніяˮ (Укрфінжитло).

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 8 вересня.

Документ визначає механізм здійснення заходів, пов'язаних з приєднанням Державної іпотечної установи до ПАТ “Українська фінансова житлова компаніяˮ. Так, за договорами, укладеними Державною іпотечною установою, перехід прав та обов'язків до Української фінансової житлової компанії відбувається в обсязі та на умовах, що існуватимуть на момент підписання акта про передачу.

Як повідомлялося, Державна іпотечна установа працює на ринку іпотечного кредитування України з 2004 року. У 2020 році на виконання завдання Президента України стосовно реалізації програми “Доступна іпотека” було створено ПрАТ “Українська фінансова житлова компанія” (Укрфінжитло), яка фактично виступатиме посередником між банком і громадянином, аби громадяни могли брати довгострокові іпотечні кредити під фіксовану ставку – 7% річних. Компанія рефінансуватиме банки, що видають іпотечні кредити на визначених державою умовах.

  Интересно узать: как работает регистратор в системе наблюдения
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека "Єоселя"
08 сентября 2021 г.
1511
Підписано договорів на загальну суму 667,26 млн грн, при чому як на первинному (23,3%), так і вторин...
07 сентября 2021 г.
5022
Набрав чинності закон про нові правила продажу іпотечного майна...
17 августа 2021 г.
856
Загалом до уповноважених банків надійшло 1047 заявок на участь у програмі на загальну суму 903,55 мл...
16 августа 2021 г.
1169
Ставки за іпотекою на «вторинці» знизилися у другому кварталі...
05 августа 2021 г.
10691
Уряд затвердив умови, за якими Українська фінансова житлова компанія, надаватиме іпотечні кредити т...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 марта 2025 г.
1190
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
24 января 2025 г.
4188
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 ноября 2024 г.
4855
Це стимулюватиме молодь залишатися в країні, а розвиток програми посилить позитивний ефект для будів...
12 ноября 2025 г.
3375
Проблема доступності житла залишається головним викликом. Після пандемії низькі ставки спричинили рі...
06 ноября 2025 г.
4403
Планується, що держава надаватиме їм житло для постійного проживання вже впродовж місяця після закін...
05 ноября 2025 г.
1923
Працівники залізниці, які вимушені були залишити свої домівки, зможуть скористатися вигідними умовам...
31 октября 2025 г.
4616
Аналіз даних показує: українцям доводиться віддавати значну частину доходу на оренду — ситуаці...
30 октября 2025 г.
4623
Більшість українців, які планують купівлю житла, мають обмежений бюджет - до $50 тисяч, тоді як...
29 октября 2025 г.
1977
Переважна частина позик припала на первинний ринок нерухомості – 480 кредитів на суму 889,8 мл...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!