Концепція скверу передбачає повну доступність для усіх груп населення.
![](https://budport.com.ua/assets/upload/userfiles/0off_fotoNOVOSTI/1_1672.jpg)
Сквер імені «Да Вінчі»
Архітектор, який працює над проєктом скверу імені Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, показав як виглядатиме майбутній меморіальний простір. Сквер знаходитиметься на вул. Михайла Омеляновича-Павленка у Печерському районі Києва. Загиблий у 2023 році Дмитро Коцюбайло був командиром батальйону «Вовки Да Вінчі».
Як зазначає архітектор, генплан скверу є «прямим віддзеркаленням душі та подвигу Дмитра Коцюбайла, який загинув від осколкового поранення». Місце символізуватиме удар снаряда. У центрі розмістять бронзову скульптуру вовка, який відпочиває на щиті. Інсталяцію доповнять композицією з грубого каміння. У ландшафті архітектори використають рослини з Галичини та букових лісів – місця, де виріс Дмитро Коцюбайло.
«Цей проект про збереження пам’яті та зміну підходу до меморіалізації. Саме тому ми обрали створити сквер для вшанування пам’яті у міському просторі замість чергового муралу», – зазначив архітектор.
![](https://budport.com.ua/assets/upload/userfiles/_%D1%84%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B2_1.jpg)
Цікаво про будівництво: Утеплення фасадів –
сучасні варіанти теплоізоляційних матеріалів THERMOWOOL FAS та THERMOWOOL VENT від українського виробника
Джерело візуалізацій: Артем Вахрін
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
- Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
- Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.