РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.215 EUR: 47.004
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.215
EUR 40.000 41.000 47.004
USD 41.090 41.490 41.215
EUR 46.650 47.351 47.004
Новость

Переселенцям планують надати субсидію на оренду житла

Документ наразі планується винести на обговорення серед представників органів влади, народних депутатів та громадськості
4136
10 июля 2024 г.

Субсидія на оренду житла для ВПО

Міністерство соціальної політики розробило новий інструмент для внутрішньо переміщених осіб, які орендують житло, - субсидію на оренду житла.

Як розповів народний депутат Павло Фролов, наразі пропозиція перебуває на стадії обговорення серед представників влади, депутатів і громадськості, після чого її розгляне уряд.

«Одна з найбільших потреб сімей переселенців - це забезпечення житлом і можливістю платити за його оренду», - зазначив Фролов.

Внутрішньо переміщені особи стикаються з безліччю викликів, і проблема житла є однією з найгостріших. Багатьом сім’ям доводиться винаймати житло, що своєю чергою створює додаткові грошові труднощі.

Створення нового інструменту спрямоване на ефективну підтримку внутрішньо переміщених осіб. Надаватиметься субсидія на оренду житла, що допоможе знизити фінансовий тиск на переселенців і забезпечить їм більш стабільні умови проживання.

Документ наразі планується винести на обговорення серед представників органів влади, народних депутатів та громадськості. Проведення дискусій та консультацій допоможе врахувати всі необхідні аспекти та забезпечити найбільш ефективне впровадження програми. Після завершення обговорень документ буде розглянуто урядом.

 Цікаво про будівництво: THERMOWOOL VENT - професійна лінійка теплоізоляційних матеріалів для навісних фасадних систем 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
news
05 июля 2024 г.
5603
Вже кілька місяців поспіль у Києві спостерігається зниження вартості вторинного житла. Натомість вар...
02 июля 2024 г.
4365
Відключення світла в Києві та по всій Україні призводять до ситуації, коли треба встановлювати додат...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3880
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5969
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4888
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
5536
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5540
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4442
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1562
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1450
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
520
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
744
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!