РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.526 EUR: 47.074
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.526
EUR 40.000 41.000 47.074
USD 41.330 41.831 41.526
EUR 46.810 47.601 47.074
Новость

Державну допомогу на проживання зможе отримати більша кількість ВПО: хто отримуватиме виплати

Виплата допомоги на проживання для ВПО була продовжена ще на 6 місяців для окремих категорій, які отримували її вже протягом 1-2 років, але мінімум 8 місяців
1878
26 марта 2024 г.

Допомога
для ВПО

Виплати окремим категоріям переселенців продовжені ще на 6 місяців, а уряд уточнив, хто саме отримуватиме допомогу. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова спеціальної парламентської комісія захисту ВПО Павло Фролов.

«З 1 березня 2024 р. виплата допомоги на проживання для ВПО була продовжена ще на 6 місяців для окремих категорій, які отримували її вже протягом 1-2 років, але мінімум 8 місяців. А 22 березня уряд прийняв постанову і уточнив перелік внутрішніх переселенців, які матимуть право на отримання виплат протягом ще 6 місяців», – пояснив Фролов.

За його словами, продовження допомоги передбачено для таких категорій ВПО:

  • особи з тяжкими формами захворювання, яким не встановлено інвалідність (та родини, в яких такі особи проживають);
  • діти, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя;
  • патронатні вихователі;
  • діти, тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу;

Фролов уточнив, що допомогу отримуватимуть також у тому випадку, коли середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача в сім’ї менш ніж 9 444 грн. Зокрема це стосується таких категорій:

  • особи, які доглядають за дитиною до 3 років або дитиною, яка потребує догляду, до 6 років;
  • сім’ї, що мають дітей до 18 років або до 23 років, які є студентами денної та дуальної форми навчання в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;
  • особи, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі;
  • студенти, які звертаються самостійно, віком до 23 років;
  • особи з інвалідністю ІІІ групи;
  • сім’ї пенсіонерів;
  • особи, старші за 55 років.

«Подання заяв на перепризначення продовжили до 30 квітня 2024 р. При цьому ті, хто подадуть заяви у квітні, отримають кошти із врахуванням березня», – зазначив Фролов.

Він також наголосив, що протягом 2-х місяців після призначення допомоги, ті ВПО, які не працюють і не доглядають за дітьми чи особами з інвалідністю, мають стати на облік в Центр зайнятості. Або ж зареєструватися як фізична особа-підприємець та розпочати відповідну діяльність, отримати ваучер на навчання. Якщо після перепризначення допомоги людина не зробить цього, виплати буде припинено. 


Цікаво про будівництво:
 Коли торкнешся дна ногами, тільки від тебе залежить втопитися, чи відштовхнутися від нього на поверхню


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
sluga-narodu
26 марта 2024 г.
3632
Роботи з будівництва шляхопроводу тривають цілодобово та без вихідних...
25 марта 2024 г.
4677
За словами міського голови, кошти в міському бюджеті закладені та виділені з резервного фонду на цей...
22 марта 2024 г.
6112
Кличко повідомив, коли планують відновити рух метро між станціями «Деміївська» і &l...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2921
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2833
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4049
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
29 мая 2025 г.
2964
У північно-західній частині Парижа з'явився новий житловий район - Clichy-Batignolles, який став яск...
28 мая 2025 г.
848
Компанія Viton пропонує комплексне будівництво складських приміщень та логістичних центрів по всій т...
28 мая 2025 г.
1805
Нова арена для проведення заходів вперше в Німеччині буде кліматично нейтральною завдяки проєкт...
27 мая 2025 г.
2698
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1067
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
960
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!