РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.519 EUR: 47.713
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.519
EUR 40.000 41.000 47.713
USD 41.330 41.831 41.519
EUR 47.100 47.831 47.713
Новость

Кабмін створив Фонд гарантування кредитів на купівлю землі

Мова йде про створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві
1275
06 февраля 2020 г.

Фонд гарантування вкладів

Кабмін ухвалив рішення про створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр Олексій Гончарук.


"Фонд надасть доступ малим і середнім суб’єктам підприємництва (до 500 гектарів) до банківських кредитів, зменшивши вартість їх залучення. Крім того, це також мінімізує ризики можливого неповернення кредитів. Малі та середні аграрії зможуть бути повноцінними учасниками ринку завдяки державній підтримці", - написав голова уряду.

Бюджет-2020 передбачає 240 млн грн для формування статутного капіталу Фонду.

Читайте також про те, що Кабмін скасував обов’язкове отримання дозволу від ДАБі для будівництва доріг

06 февраля 2020 г.
2613
Тепер підрядник зможе розпочати роботи одразу після укладання договору...
06 февраля 2020 г.
1633
СЭС может обеспечить «зеленой» энергией около 20 тыс. квартир...
06 февраля 2020 г.
1678
Конопля становится все более популярным материалом среди архитекторов...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3900
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6077
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4902
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
5485
В основі технології лежить методика використання сонячної енергії для розплавлення місячного грунту ...
01 января 2000 г.
13
Дізнайтеся, чому Alliance Novobud — лідер серед забудовників бізнес-класу. Якість будівництва,...
18 апреля 2025 г.
5592
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
11 апреля 2025 г.
1670
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1477
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
542
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
758
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!