РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.213 EUR: 44.728
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.213
EUR 40.000 41.000 44.728
USD 41.150 41.660 41.213
EUR 44.400 45.041 44.728
Новость

Кличко розповів, коли відкриють перші дві станції метро в напрямку Виноградара

Протяжність нової ділянки з 4 станцій буде майже 7,5 кілометрів
4050
20 марта 2019 г.




Нові станції метро

Перші дві станції Сирецько-Печерської гілки на Виноградар відкриють вже за два роки.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, в кінці грудня 2021 року в експлуатацію планують ввести дві нових станції – «Мостицька» та «Проспект Правди». Презентація відбувалася і за участю Президента України Петра Порошенка.

«Нікого не треба переконувати в тому, наскільки необхідним є збільшення кількості станцій столичного метрополітену. Київ росте. Щороку в місті стає на 200 тисяч мешканців більше. Це тільки за офіційними даними. І метрополітен – наймасовіший вид громадського транспорту. Щодня столичним метро користується понад півтора мільйона пасажирів», – зазначив Віталій Кличко.

Мер столиці спустився у монтажну шахту на глибину 40 метрів. За її допомогою спускатимуть та підійматимуть будівельне обладнання.

Віталій Кличко також зазначив, що в планах міської влади, окрім перших двох станцій, будівництво ще двох станцій метро Сирецько-Печерської лінії – «Виноградар» і «Маршала Гречка». Протяжність нової ділянки з 4 станцій буде майже 7,5 кілометрів. Також спорудять нове електродепо, оскільки довжина лінії перевищує 20 км.

Розвиток лінії передбачено від станції «Сирець» у напрямку перетину вулиць Білицька та Північно-Сирецька, далі вул. Межовою до перетину з проспектом Правди з перспективою подальшого продовження цієї лінії до площі Тараса Шевченка. Введення їх в експлуатацію дозволить перевозити цією гілкою метро 34 тисячі пасажирів за годину. Загальна вартість будівництва 4 станцій складатиме, за розрахунками на сьогодні, понад 11 мільярдів гривень.

Майже 6 мільярдів коштуватиме місту будівництво двох станцій першої черги – «Мостицької» та «Проспекту Правди».

Джерело: прес-служба КМДА

20 марта 2019 г.
2599
На будівництво метро на Виноградар з держбюджету виділять 1,5 мільярда гривень у 2019-му...
20 марта 2019 г.
5572
Старую церковь переделали в роскошный жилой дом...
19 марта 2019 г.
5409
Приоритетность реализации этих проектов пока обсуждается...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
509
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
07 марта 2025 г.
1795
Цей інструмент автоматизованого аналізу тендерних процедур містить ризик-індикатори, фільтри та пара...
07 марта 2025 г.
2882
Програма має об’єднати широкий спектр ініціатив, яка допоможе у вирішенні не тільки нагальних ...
01 января 2000 г.
7
Що для споживача означає гарантія? Це не просто документ, а відчуття впевненості. Впевненості, що да...
Сегодня
3714
Ще у 2010 році були затверджені плани будівництва найбільшої в Середземному морі пристані для яхт. П...
07 марта 2025 г.
724
Создание ограждения часто сопровождается поиском оптимальных материалов, комбинируя разные варианты ...
Сегодня
1070
11 березня 2025 року в рамках Bussiness Day КБУ відбудеться "Девелопмент 2025: нові правила та можли...
06 марта 2025 г.
1460
11 березня 2025 року в рамках Bussiness Day КБУ відбудеться "Єврогармонізація ринку будівельної прод...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3065
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
611
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!