РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

У столиці демонтують Дегтярівський шляхопровід, на його місці збудують нову споруду (ФОТО)

Наразі дорожники вже демонтували перші 5 із 13 балок
6538
21 июня 2023 г.


Реконструкція Дегтярівського
шляхопроводу


У Києві триває перший етап реконструкції Дегтярівського шляхопроводу – демонтаж споруди. Як інформує КК «Київавтодор», наразі дорожники вже демонтували перші 5 із 13 балок. Найближчої ночі заплановано прибрати ще дві. Після демонтажу всіх балок дорожники розбиратимуть опори шляхопроводу.

Наступним етапом реконструкції є будівництво нового шляхопроводу, що буде на 1 м вищим. Ширина шляхопроводу збільшиться з 28 м до 40 м, і це дозволить облаштувати велодоріжки й комфортні тротуари для пішоходів. Довжина шляхопроводу становитиме 36 м замість 33 м. 

Шляхопровід отримає посилену плиту під трамвайною частиною. На споруді влаштують сучасну гідроізоляцію і кількашарове асфальтове покриття. 

Відкрити рух новозбудованим шляхопроводом планують до кінця осені.

Нагадаємо, що на час робіт рух шляхопроводом закрито, а рух на розв’язці організовано за принципом турбіни. Проїзд забезпечено в усі напрямки, працюють тимчасові світлофори.

 

Цікаво дізнатись: унікальна ділянка землі 22 гектари в Івано-Франківській області – ідеальне місце для створення виробництва чи індустріального парку

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
kyivcity
19 июня 2023 г.
3226
В Україні спростять оформлення субсидій через два місяці. Після зростання витрат на виплати влада мо...
19 июня 2023 г.
1857
Це стосується жителів Миколаївської і Херсонської областей. Кожній постраждалій від підтоплення особ...
16 июня 2023 г.
6208
Відповідно до нововведення, громадянам не потрібно буде збирати довідки і витрачати час на заповненн...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2730
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3951
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6378
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
4610
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
Вчера
868
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
469
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
Сегодня
894
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Сегодня
939
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
611
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
784
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!