З січня кияни отримають платіжки за світло за новими правилами

Кияни отримають платіжки за світло за новими правилами
2448 10.01.2020 в 08:48Оновлені платіжки

Рахунки за електроенергія кияни отримають за новим стандартом IBAN, платежі за іншими стандартами банки не прийматимуть.

"У платіжках за електроенергію рахунок отримувача коштів відтепер буде вказано за новим стандартом IBAN. Це міжнародний номер банківського рахунку, застосування якого стане обов’язковим в Україні з 13 січня 2020 року. У реквізитах замість номера рахунку та коду банку (МФО) буде вказано лише номер рахунку з 29 знаків (літер та цифр)".

В енергокомпанії зауважили, що з 13 січня 2020 року застосування IBAN стане обов’язковим по всій країні відповідно до вимог Національного банку України. Платежі за старими реквізитами банки просто не прийматимуть.

Зазначається, що вносити нові дані при розрахунках самостійно не потрібно – в Особистому кабінеті на сайті YASNO та у мобільному додатку Kyiv YASNO реквізити зміняться автоматично. Рахунок YASNO також оновлено в банках та платіжних системах.

Нові реквізити будуть зазначені у платіжках за грудень, що надійдуть мешканцям столиці у січні.

Нові номери рахунків у форматі IBAN вже оприлюднені на сайті kyiv.yasno.com.ua у розділі "Оплата". Якщо в інтернет-банкінгу користувачі самі налаштували шаблони для регулярних платежів, то їх треба власноруч оновити.

"Ми піклуємося про те, щоб перехід на формат платежів IBAN для наших клієнтів відбувся максимально комфортно та без додаткових дій. Щоб економити час клієнтів, ми розвиваємо дистанційні канали обслуговування. Сплатити за електроенергію за 1 хвилину можна через Особистий кабінет або мобільний додаток. Також клієнти можуть сплатити через інтернет-банкінг, за допомогою платіжних онлайн-сервісів або у відділенні банку чи "Укрпошти", прокоментував директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Довідково: Постачальник електроенергії "Київські енергетичні послуги" тепер працює під новим іменем YASNO.

Читайте також як змінюються суми у платіжках та чому, а також нагадуємо, що з травня киянам доведеться додатково оплачувати окремі послуги з теплопостачання

Джерело: epravda
 
Интересные новости:
27.12.2019
2395
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук виключає перегляд правил надання субсидій. Про це він заявив в ефір...
27.12.2019
2690
Для того, щоб запустити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до ...
21.02.2020
2430
У березні почнуть підготовку до будівництва тунелів метро на Виноградар...
21.02.2020
791
Кабінет міністрів України прийняв постанову про соціальне житло. Що зміниться?...
21.02.2020
966
Сміттєві баки нового покоління вже привернули увагу за межами Німеччини...