РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.175 EUR: 48.657
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.175
EUR 40.000 41.000 48.657
USD 40.980 41.451 41.175
EUR 48.450 49.249 48.657
Новость

Біля аварійної ділянки між станціями «Либідська» та «Деміївська» планують зупинити всі будівельні роботи

Комісія розбиратиметься, чи має відношення до аварії будівництво багатоповерхівки поряд.
4501
30 января 2024 г.

Зупинка будівництва
біля аварійної ділянки

Тимчасова контрольна комісія Київради пропонуватиме зупинити всі будівельні роботи поблизу аварійної ділянки метро між станціями «Либідська» та «Деміївська», повідомив міський депутат Тарас Козак.

«Будемо розбиратися, що сприяло прискоренню руйнування тунелю. Чи має до цього відношення будівництво багатоповерхівки в кількох десятках метрів біля місця аварії? Готуємо звернення про зупинку всіх будівельних робіт біля аварійної ділянки», - написав він.

Водночас депутат відмовився уточнювати адресу будинку, про який згадує.

Він описав обставини, за яких сталася розгерметизація тунелю. «Деміївська» - єдина станція, розташована на сильно зволожених ґрунтах. Її бажано було будувати значно глибше. Проблеми було закладено вже під час проєктування.

Під час прокладання тунелю сталася аварія зі спеціальним прохідним щитом, який замовляли за кордоном. Загинули люди, щит було втрачено. Тунель добудовували вручну.

Вода почала просочуватися в тунель вже за кілька місяців після відкриття у 2010-му. При цьому підрядник дав лише один рік гарантії на експлуатацію тунелю. Ситуація різко погіршилася у листопаді 2023-го, з водою почав потрапляти пісок, після чого перегін негайно закрили. Зараз на аварійній ділянці демонтовано колії.

Зараз тунель посилено тимчасовими риштуваннями

За словами Козака, відновити рух тунелем планують на початку червня. Скільки коштуватиме ремонт, поки що невідомо, як і те, чиїм коштом його проводитимуть.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Фото: пресслужба КМДА

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 января 2024 г.
5623
У Києві викопають і повністю замінять 27 метрів аварійного тунелю метрополітену...
25 января 2024 г.
4097
За попередніми висновками науковців, причиною деформації тунелю між станціями «Деміївська&raqu...
24 января 2024 г.
3991
Як довго може тривати ремонт аварійної ділянки тунелю між станціями метро “Либідська&rdqu...
22 января 2024 г.
4921
Побутові споживачі, які у січні отримали комунальні рахунки, помітили, як змінилася вартість опаленн...
19 января 2024 г.
5937
В Україні спростили процедуру призначення пільг на оплату комунальних послуг для ветеранів війни...
19 января 2024 г.
3434
Київський метрополітен вважає, що тариф на проїзд у Києві майже в чотири рази нижчий, ніж мав би бут...
14 мая 2025 г.
498
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6643
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3266
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 сентября 2025 г.
2498
Підготовка енергосектору до зими йде за графіком, тривають ремонтні і відновлювальні роботи...
09 сентября 2025 г.
2478
Найбільшою загрозою залишаються можливі удари Росії по тепловій генерації в окремих містах...
08 сентября 2025 г.
3924
Національний банк України заявляє, що збереження нинішнього рівня тарифів на житлово-комунальні посл...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4705
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!