РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.470 44.070 43.840
EUR 49.900 50.900 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.310 51.010 50.486
Новость

До опалювального сезону підготовлено понад 70% обʼєктів ЖКГ

Теплова частина практично всіх ТЕЦ вже відновлена, тривають планові роботи з ремонту обладнання для досягнення рівня готовності до початку опалювального сезону
2511
28 августа 2023 г.


Підготовка до
опалювального сезону


Понад 70% об'єктів житлово-комунального господарства (ЖКГ) підготовлено до опалювального сезону. Про це заявив віцепрем'єр з відновлення Олександр Кубраков на засіданні Штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2023/24 року.

"Рухаємося відповідно до графіка підготовки до опалювального сезону. Станом на 15 серпня маємо понад 70% готовності об'єктів ЖКГ. Тривають планові роботи з підготовки житлового фонду, мереж, котелень та генеруючого обладнання. До 1 жовтня очікуємо 100% готовності", - сказав Кубраков.

За його словами, теплова частина практично всіх ТЕЦ вже відновлена, тривають планові роботи з ремонту обладнання для досягнення рівня готовності до початку опалювального сезону.

Кубраков додав, що Україна системно працює над залученням міжнародної технічної допомоги, формуванням резервного фонду запчастин та обладнання для потреб об'єктів критичної інфраструктури.

Мінінфраструктури веде постійний моніторинг стану підготовки об'єктів ЖКГ до опалювального сезону.

Також спільно з ДСНС та обласними адміністраціями ініційовано проведення всеукраїнських навчань щодо роботи енергопідприємств в умовах надзвичайної ситуації.


Цікаво про будівництво:
 автоматизація виробництва плит перекриття із переднапруженого залізобетону


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
mtu
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 августа 2023 г.
4608
Конструкція мосту Метро, заявляють у Дептрансі, була експериментальною, зараз єдиний такий лишився в...
21 августа 2023 г.
5515
Фахівці Департаменту муніципальної безпеки спільно з КП ГІОЦ щотижня актуалізують інформацію...
16 августа 2023 г.
4724
Озеро Синє розташоване на західній околиці житлового масиву Виноградар, що в Подільському районі Киє...
15 августа 2023 г.
6693
Міст перебуває ще в процесі будівництва, однак містяни вже помітили відмінності від оприлюднених ран...
14 мая 2025 г.
862
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7159
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3626
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
27 марта 2026 г.
2998
Столиця співфінансуватиме встановлення модульних котелень у житлових будинках. Програма охоплює тако...
26 марта 2026 г.
3400
В Україні ухвалили закон, який звільняє власників зруйнованого або пошкодженого житла від оплати ком...
24 марта 2026 г.
3097
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!