РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.102 EUR: 51.128
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.102
EUR 40.000 41.000 51.128
USD 42.880 43.281 43.102
EUR 50.850 51.501 51.128
Новость

В Ірпені створили мурал з 14-ма видатними українськими письменниками різних епох

Новий мурал розташований за адресою вулиця Шевченка 2А, навпроти Ірпінської державної податкової інспекції.
3488
02 июня 2023 г.


Літературний мурал
в Ірпені


В Ірпені презентували новий літературний мурал.

Про це повідомляє пресслужба Ірпінської міськради.

До нього увійшли 14 видатних українських письменників з різних епох. Авторка муралу – художниця Катерина Ведмідь. Ініціатором його створення став автор книги “Битва за Ірпінь” Петро Щербина.

В Ірпінській міськраді нагадують, що свого часу в місті жили та творили, зокрема, Андрій Малишко, Павло Тичина, Ліна Костенко, Максим Рильський, Володимир Сосюра, Олесь Гончар. А Павло Загребельний в Ірпені написав свою “Роксолану”.

Новий мурал розташований за адресою вулиця Шевченка 2А, навпроти Ірпінської державної податкової інспекції.

Нагадаємо, відомий німецький вуличний художник намалював графіті в Ірпені.

Цікаво про будівництво: представилено "кристалічну технологію" для захисту та гідроізоляції бетону

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 мая 2023 г.
8321
Уряд ухвалив рішення про нижчу вартість електроенергії для населення, ніж пропонував регулятор...
29 мая 2023 г.
4052
Мер Києва повідомив, що собівартість проїзду в кілька разів вища, за нинішню вартість...
29 мая 2023 г.
6412
Зараз в Україні діє подвійний тариф на електроенергію: 1,44 грн/кВт-год у разі споживання до 250 кВт...
26 мая 2023 г.
5984
Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА розповів, що в Києві цього року планують відр...
25 мая 2023 г.
5256
Загалом цього року дорожники планують облаштувати близько 40 кільцевих розв’язок у всіх района...
25 мая 2023 г.
9091
Вартість послуг на подачу води у різних регіонах України відрізняється...
14 мая 2025 г.
771
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7049
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3510
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
12 февраля 2026 г.
2466
Центр протидії дезінформації прокоментував інформацію щодо підвишення тарифів для населення...
12 февраля 2026 г.
2982
Позику на термін до 15 років можна буде використати на облаштування побутових умов в новому місці пр...
11 февраля 2026 г.
2470
Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про обов’язкове встановлення індивідуаль...
Приватні донори гарантували виділення коштів на проєктні та контраварійні роботи для знакової будівл...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!