РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.729 EUR: 50.542
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.729
EUR 40.000 41.000 50.542
USD 43.540 44.039 43.729
EUR 50.310 51.010 50.542
Новость

Кличко повідомив, чи підвищуватимуть ціни на проїзд у громадському транспорті

Мер Києва повідомив, що собівартість проїзду в кілька разів вища, за нинішню вартість
4053
29 мая 2023 г.


Вартість проїзду в
громадському транспорті


Столична влада під час війни не збирається підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті, хоча собівартість поїздок вже дорожча в кілька разів.

Про це мер Києва Віталій Кличко сказав в ефірі одного з телеканалів.

«Найближчим часом, поки триває широкомасштабна війна в Україні, ціна на проїзд у громадському транспорті столиці підвищуватися не буде. Так, транспорт у нас дотаційний. Бо собівартість проїзду в кілька разів вища, за нинішню вартість», – зазначив він.

За словами мера, місто виділяє багато грошей, щоб підтримувати роботу транспортних підприємств.

«Бо треба і ремонтувати транспорт, щоб перевезення були безпечними. Треба купувати новий рухомий склад. Але ми розуміємо, яка сьогодні складна ситуація і як складно людям. І тому ухвалили рішення не підвищувати поки ціни на проїзд у громадському транспорті столиці», – відмітив Кличко.

В той же час він нагадав, що Київ допомагає іншим містам, які більше постраждали від російських атак та втратили велику частину міського транспорту. Так, транспорт передали Дніпру та Херсону, які потребують його більше, ніж столиця.

Цікаво про будівництво: представилено унікальні комплексні рішення для захисту та гідроізоляції бетону

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 мая 2023 г.
6415
Зараз в Україні діє подвійний тариф на електроенергію: 1,44 грн/кВт-год у разі споживання до 250 кВт...
26 мая 2023 г.
5989
Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА розповів, що в Києві цього року планують відр...
25 мая 2023 г.
5260
Загалом цього року дорожники планують облаштувати близько 40 кільцевих розв’язок у всіх района...
25 мая 2023 г.
9093
Вартість послуг на подачу води у різних регіонах України відрізняється...
23 мая 2023 г.
4226
Енергорегулятор заявив про необхідність підвищення тарифів. Ремонтувати інфраструктуру...
19 мая 2023 г.
3892
За даними мера, загалом у Києві нові назви вже отримали 314 міських об'єктів...
14 мая 2025 г.
845
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7130
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3595
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
02 марта 2026 г.
2512
Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Єгор Фаренюк пояснює оновлення програм «Енер...
02 марта 2026 г.
1273
Мінрозвитку оновило вимоги до документів у межах програми Світлодім. Розширено перелік підтверджень ...
02 марта 2026 г.
1002
Побутові споживачі в Україні звикли до фіксованого тарифу, але термін дії ПСО спливає 30 квітня 2026...
Технічна нарада за участю фахівців мостової галузі підтвердила можливість подальшої експлуатації мос...
В Україні запровадили нову норму для паркінгів - виділення місць для водіїв із малими дітьми. Автомо...
06 марта 2026 г.
3225
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!