РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.389 EUR: 48.194
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.389
EUR 40.000 41.000 48.194
USD 41.250 41.660 41.389
EUR 48.070 48.771 48.194
Новость

Де взяти воду, якщо відключено централізоване водопостачання - інструкція від МВС (ІНФОГРАФІКА)

У МВС розповіли, як бути, коли немає води у джерелах централізованого водопостачання
9186
11 марта 2022 г.


Що робити при відсутності
централізованого водопостачання


У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як діяти у разі нестачі централізованого водопостачання. Зокрема варто використовувати воду з колодязів та бюветів.

Відповідну інформацію у МВС розповіли 10 березня, на 15 день війни. Адже країна-агресор блокує постачання води, їжі та ліків у міста України.



У випадку відсутності води, радять використовувати воду з інших джерел. Зокрема з:
  • бюветів, колодязів, шахтних криниць;
  • або знайти пункт розливу води чи бутельовану питну воду.

Додають, що вода з відкритих водойм – тільки технічна. Її треба зберігати у закритих ємностях. Мати запас на 2 – 3 доби.

Кип'ятіння протягом 10 хвилин є ефективним методом знезаразити воду. Після кип'ятіння таку воду можна пити добу.

Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора 

Больше полезных рекомендаций населению о том, как действовать в условиях войны, читайте в спецтеме на Build Portal

Источник:
24tv
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война. Советы населению
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 марта 2022 г.
4064
Нацполіція створила сайт для допомоги українським громадянам, які перебувають під обстрілами ворожих...
03 марта 2022 г.
3655
Лікар Євген Комаровський опублікував правила поведінки під час ракетного обстрілу...
03 марта 2022 г.
3699
Прежде всего, нужно звать на помощь, однако есть рекомендации первоочередных действий, если вас никт...
02 марта 2022 г.
7499
Де ховатися і що слід враховувати, щоб вберегти себе при обстрілах...
02 марта 2022 г.
3733
4 источника для поиска для поиска временного дома над головой...
02 марта 2022 г.
5171
Окупант вдається до бомбардування та обстрілів з артилерії мирного населення. Кілька порад по світло...
14 мая 2025 г.
418
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6570
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3209
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
31 июля 2025 г.
2396
Замість кількох різних рахунків українці отримуватимуть пенсії, допомогу ВПО, виплати по безробіттю ...
28 июля 2025 г.
3148
Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’є...
25 июля 2025 г.
2429
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2537
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!