РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.820 EUR: 50.678
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.450 44.050 43.820
EUR 50.100 51.100 50.678
USD 43.600 44.045 43.820
EUR 50.320 51.010 50.678
Новость

Подільський міст: вже монтують шумозахисні бар’єри та освітлення. Кличко забезпечив новими фото

Кличко навідався на будівництво Подільського мосту і розповів про хід робіт
7757
17 июля 2020 г.



Будівництво Подільського мосту


Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу не зупиняється нi на день. Вже встановлюють ванти, монтують шумозахисні бар’єри та встановлюють стовпи освітлення. Влада налаштована в кінці цього року відкрити автомобільне сполучення мостовим переходом та розпочати будівництво нової гілки метро – на Троєщину.

Хід робіт перевірив мер Києва Віталій Кличко та опублікував кілька фото.

"Перевіряю, як тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Будівництво не зупиняється на різних його ділянках”, – зазначив мер.

За його словами, наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту.

Крім того, монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту. Встановлюють ванти.

 

Як повідомлялося раніше, вирішення конфлікту з мешканцями Русанівських садів триває. Вилученню підлягає загалом 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять вздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію.



Читайте також: раніше ми писали на що слід звернути увагу при виборі шпаклівки та як досягти найкращого результату від фінішного етапу шпаклювання

Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Подольский мост *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 июля 2020 г.
6655
Віталій Кличко розповів, що власники 222 дачних ділянок на Русанівських садах вже отримали комп...
12 июня 2020 г.
2439
Активісти дійшли висновку, що це ванти, які забракував виробник у 2018 році...
10 июня 2020 г.
3985
Віталій Кличко показав відео про те, як будують Подільсько-Воскресенський міст. На ньому вже почали ...
30 апреля 2020 г.
7460
На строительстве Подольско-Воскресенского моста реализуют еще один важный этап (фото)...
17 апреля 2020 г.
3153
В Киеве порыв ветра разрушил временные конструкции на Подольско-Воскресенском мосту, значительная ча...
23 марта 2020 г.
3567
Что будет с развязкой на Шулявке, Подольским мостом и хрущевками: интервью с секретарем Киеврады...
14 мая 2025 г.
858
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7149
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3611
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
18 марта 2026 г.
3299
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
12 марта 2026 г.
1617
Урядова програма підтримки багатоквартирних будинків «СвітлоДІМ» продовжує набирати обер...
11 марта 2026 г.
2402
План передбачає розвиток розподіленої генерації, створення резервних джерел живлення та модернізацію...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!